Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mikor fog elköltözni a nővérem?

Mikor fog elköltözni a nővérem?

Figyelt kérdés
Van egy 23 éves nővérem (én egy 17 éves fiú vagyok), aki 2017-ben végezte el a gimnáziumot, viszont továbbtanulni nem ment. Ezzel egy időben lett egy barátja is. (aki most olyan 24-25 éves lehet) Majd ez után kb. 2 évet csak itthon volt, nem dolgozott, simán itthon volt meg járkáltak a barátjával helyekre. Aztán kb. 2 éve elkezdett dolgozni bolti eladóként (2 napot dolgozik, 2 napot itthon van), viszont a rezsibe itthon nem száll be. A barátja is egyébként már dolgozik évek óta, van autója is. De ha mindketten dolgoznak már évek óta, meg továbbtanulni sem mentek, akkor miért nem költöznek már el otthonról? Azt meg nem lehet mondani, hogy mert drágák a lakások, mivel vidéken lakunk, és erre felé vannak elég olcsó albérletek. Az meg már kifejezetten idegesít, hogy a barátja is ide szokott át járkálni, meg amúgy is már egyre nehezebben "férünk meg" egymás mellett. Sokszor a napi teendőink "keresztezik" egymást, ami miatt valamelyikünknek (általában nekem) később kell elvégeznie a dolgát. Szerintetek ezek alapján jogosan "akarom", hogy elköltözzön már?
2021. márc. 25. 21:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
81%

Ha a szüleidet nem zavarja, neked semmi beleszólásod!

Nem "jogosan akarod", hogy elköltözzön, mert nem a tiéd a lakás.

Másrészt a szerinted olcsó albérlet is pénzbe kerül, ha saját lakásra gyüjtenek, akkor az is hiányozna nekik.

2021. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
83%
Legyél kicsit elfogadóbb, még az is lehet, hogy te is ebben a cipőben fog járni pár év múlva.
2021. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Na már megint ez a "nincs beleszólásod" hülyeség. Komolyan, a kádár korszak óta nevel valaki így gyereket? Ez kicsit olyan hatást kelt, hogy megcsinálja valaki a gyereket, aztán eltartja és addig legyen kussban ameddig fel nem nő és el nem megy otthonról. Aki így gondolkodik, annak nem hiszem tényleg kéne az a gyerek..
2021. márc. 25. 21:25
 4/61 anonim ***** válasza:
80%

Ha pár év múlva t3ged kidobnának, telesírnád a GYK-t...😂😂


Ha anyádék nem szólnak, akkor te nem kapálózhatsz...

2021. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

Nincs "anyádék", csak apám :D

Amúgy meg én valószínűleg egyetemre fogok menni 10 félévvel, szóval én okkal leszek itthon 22-23 évesen is.

2021. márc. 25. 21:29
 6/61 anonim ***** válasza:
83%
Miért zavar téged, hogy otthon lakik?
2021. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Leírtam.
2021. márc. 25. 21:38
 8/61 Savlekotő ***** válasza:
83%
Az ilyen nagy arcot szokta az élet kisebbre szabni.. Kíváncsi lennék ha téged akarna apád kitenni 18 évesen mondván felnőtt vagy old meg,mekkora rinya lenne.
2021. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
85%
Elmész koleszba.... ja ott meg 2-3 idegennel kell egy szobában meglenni...
2021. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%

Leírtad? Az az érved, hogy mert a barátja idegesít, meg hogy dolgoznak már?

Na és mi van, ha gyűjtögetnek saját lakásra, esetleg önerőre?

2021. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!