Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet hogy pasija van???...

Lehet hogy pasija van??? Feltem a hugom risszul leszek gyerekek

Figyelt kérdés
Beleolvastam a 15 eves hugom beszelgeteseibe most illetlenseg ide vagy oda lattam hogy egy pasi (lovesem sincs hany eves) olyanokat irkalt neki hogy: "Kikapnek ha egy picit megfogdosnalak? :p" Amikor ezt olvastam iszonyatosan ideges lettem meg akarom keresni a csavot es agyon verni nagyon bepoccentem de tenyleg!!

2021. máj. 16. 18:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha te lennél a bátyám, menekülnék a családból. Pedig nem 15 évesen kezdtem a szexet, hanem 18.
2021. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Az ő dolga, ne szólj bele a kapcsolataiba. Ha jól van felnevelve, akkor nem kell aggódni. 15 évesen már általában el tudja dönteni egy lány, hogy mit enged és mit nem a pasijának. Nem a családtagok dolga ez.
2021. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem 18+ a fazon, hagyjad. Mondjuk egy 50es csávó irkálna ilyeneket még én is megtépném pedig nem ismerlek titeket
2021. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
96%

Kikapnek ha egy picit megfogdosnalak? :p


Egy parkapcsolat (altalaban) nem itt kezdodik. Nem hiszem, hogy ettol pasija van. De a hugod valaszat is elolvashattad volna. Mondjuk nem tanacsolom, hogy elolvasd ujra, mert kozod nincsen hozza. Ha az en batyam olvasgatna az uzeneteimben a tudtom nelkul, azzal el is jatszotta volna a bizalmam.


Egyebkent meg 14 ev a beleegyezesi korhatar, szoval ha a hugod esetleg kufircolni akar a sraccal, akkor legalisan megteheti. Nincsen kozod a maganeletehez. Ha meg megvered a palit, duplan cseszel ki magaddal.

2021. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Szerintem 18+ volt az irasa alapjan leszurve...de valahogy ki fogom deriteni
2021. máj. 16. 19:02
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Inkább téged kéne elverni
2021. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
7. Es miert is??? Mert meg akarom vedeni a hugom???
2021. máj. 16. 19:06
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Imádom, amikor a nagytestvér meg akarja védeni a kicsit :) Az én unokabátyám, akivel együtt nőttünk fel (nyolc év van köztünk) is olyan fejet vágott, amikor a barátom lakásában aludt egyszer velünk, és mutattam neki a külön szobát... :)))pedig én már egyetemista voltam akkor :)) Mindazonáltal akkor tudod megvédeni a tesódat, ha bízik benned. De ha elolvasod a beszélgetéseit, úgyis kiderül, és nem fog... Viszont, ha jókat dumáltok, és közben esetleg szerelmi témákat is meg tudtok beszélni, lehet, hogy ő fog kérdéseket feltenni, mert talán ő sem biztos benne, hogy mit szeretne vagy mit tenne bizonyos helyzetekben.
2021. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Argloss ***** válasza:
92%
Ha úgy érzed, hogy valami törvényellenes történt, akkor a rendőrséget kell értesítened, mert rátámadni valakire az büntetendő. Első körben magadnak csavarj le egy pofont, mielőtt még valami baromságot csinálsz.
2021. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Szóljál a testvíreknek,oszt adjad neki gázsi .
2021. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!