Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám leállitani, a...

Hogyan tudnám leállitani, a 15 éves hugom?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleokoskodik, azt gondolja hogy ő mindent tud , és mindenki hülyébb nála. Nagyon jó a viszonya anyámmal, jobb mint nekem. Multkor ami kiverte a biztosítékot nálam az az a mondata volt anyámhoz hogy "Miért vagy még együtt apával" (egy kicsit zűrösebb volt az utóbbi időben a kapcsolatuk, de semmi komoly). KÖNYÖRGÖM miért kell ilyeneket kézdezgetni????? Ha beszélek vele folyton flegmázik, kinevet, semmibe vesz, mintha ő egy felsőbb szinten lenne, közben meg epphogy kitudja törölni magának.. Multkor ott voltak ketten édesanyámmal ,hugom akkor is valamit produkált , én megkérdeztem hogy "miért kell ilyennek lenni?" Erre összenevettek mint az ilyen flegma, beképzelt buta kamaszlányok.. Anyámban is hatalmasat csalódtam , komolyan itt tartunk? Borzasztó komolyan ami megy, nagyon unom már.
2021. aug. 6. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Kamasz. Olyankor mind hülye.
2021. aug. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Te meg mégis mi jogon pofázol bele abba, hogy egyik ember mit kérdez a másiktól ?! Magadat állítsd le, de sürgősen! Amúgy a húgod nyilván azért ilyen, mert ilyenné nevelték. Miért nem "édesanyádnak" panaszkodsz, aki ilyenné tette??
2021. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Na, most ezt jól megkaptad! Sejtettem, hogy te leszel a hibás. 😀 A földrengésekért, az árvizekért is te vagy a felelős, és azért is, mert a grillsajt azzal az undi mártással, majdnem 1000 ft a Spárban 😀
2021. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg ugyanúgy elszalad a ló velük, csak van, akit leállítanak a szülők és van olyan, akit meg nem. Nem mindegyiknek nyílik ekkorára a csipája, mert lehet, hogy alapból kevésbé temperamentumos vagy amúgy is szigorúbban van fogva. Ez egy életkori sajátosság. Baromi idegesítő.
2021. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet véletlenül hogy neki van igaza és a debil az pont hogy te vagy?
2021. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
ha annyira zavar, miert nem huzol el? szia! 😆
2021. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan ez a világvége nagy tragédia, hogy megkérdezte? Nem fogtál te még ki igazán kekec kamaszt... A kislány nyilván szemtelen, életkori sajátosság. De te hány éves vagy hogy ennyire nem tudod kezelni? És ennyire lenézed a tesód?
2021. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
az elnyomott gyakorisok msot együtt lázadnak egy képzeletbeli kislány ellen csúcs. igazi társadalomkritika ez az oldal.
2021. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
A szülők dolga a nevelés, szóval nekik kell szólni.
2021. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%

Szard le az egész családot ahogy van.

A szüleid hibája amiért ilyen kics taknyos ri.. neveltek.

Nyilván a húg az aki beképzelt, el tudom képzelni, annyira nagyoknak hiszik magukat a mai tinik, mindegyik csak nevetgèl meg viháncol tisztára gázak, valamikor én is felpofoznák egy két idegent az utcán, nem hogy a húgom ilyen lenne... Én megvernèm aztán pofazhatna ha anyám beszolna vagy védenè akkor megmagyaráznám neki szépen, addig kell mèg nevelni azt a lányt amíg lehet, mert erről már csak rosszabb lesz.

2021. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!