Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnék keresztbe tenni...

Hogyan tudnék keresztbe tenni a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A bátyám régóta ok nélkül keresi bennem a hibát, ellenem áll bármilyen esetben, megaláz, bármi rossz történik azt mondja hogy miattam volt és bármi jót csinálok azt mondja, hogy csak őt utánzom.

Nagyon durva kétszínűséget és nárcisztikusságot fedeztem fel benne.

És amiket csinál azokkal megnehezíti a minden napjaimat.

És a családból mindenki neki hisz.

Én mit tudnék csinálni?

A válaszokat előre köszönöm!



2021. aug. 12. 03:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Aludj inkább.
2021. aug. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A történtek miatt aludni sem tudok.
2021. aug. 12. 03:42
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ezen az oldalon.
2021. aug. 12. 04:06
 4/18 A kérdező kommentje:

#4


Egyiket sem én írtam ki, és látom nem is figyelsz oda hogy mit linkelsz, mert a második kérdésnél a báty ír az öccséről, ebben a kérdésben meg fordítva van. És ebben a kérdésben teljesen más a téma mint abban a háromban, amit belinkeltél.

2021. aug. 12. 04:13
 5/18 A kérdező kommentje:

#6


Elég ide leírnod, nem kell még ugyan ezt privátban is.

2021. aug. 12. 04:14
 6/18 anonim ***** válasza:
13%
ok sorry
2021. aug. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg nárcisztikus, akkor a kapcsolat és információ minimalizálása a megoldás. Ha rákeresel interneten, egy csomó technika van, hogyan kell velük bánni, pl YouTubeon egy csomó oktató videó. . Valószínű féltékeny is rád, úgy értem, nem nőtte ki a testvérféltékenységét. Direkt ne tegyél neki keresztbe, ha kizárod, az elég büntetés neki, sőt, talán a legrosszabb, mert a nárcisztikusok szeretnek mindent irányítani, mindenbe beleszólni. Ha a szülők őt támogatják, ez azt jelenti, hogy amiből csak lehet, őket is ki kell zárni. Ha kiskorú vagy, ennek megvannak a korlátai, de ne add fel.
2021. aug. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Ha van barátnője akkor keresd fel a lányt és beszélj neki a bátyád vagyis neki a barátja viselkedéséről, ha a csajától hallja hogy mit csinál rosszul, tuti észhez tér!
2021. aug. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Te se vagy 100-as. Kb 3%-os lehetsz
2021. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
Na, szokásos: itt mindenkinek IS nárcisztikusokból áll a családja. Csak a kérdező a vétlen barika, akit ok nélkül baszogatnak.
2021. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!