Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnánk rávenni a...

Hogyan tudnánk rávenni a tesómat hogy elmenjen dolgozni?

Figyelt kérdés
25 éves, 6 éve érettségizett le, azóta nincs munkája, és nem is akar dolgozni. Én nem lakok már velük, de szüleim sokat panaszkodnak róla. Egész nap ül a gép előtt, zenét hallgat facebookozik, vagy xboxon hajnalig hangoskodik a haverjaival, szüleim nem tudnak tőle aludni sokszor. Megmondta sokszor már hogy ő aztán nem fog dolgozni, mert fél emberek közt lenni, de érdekes mikor a haverjaival az utcán mászkál vagy a városban akkor nem fél. Egyszer volt egy nagy balhé, mikor fater kollégája felment hozzájuk, majd valami vita alakult ki, tesóm pedig cinikusan azt mondta neki hogy "te munkásember". Utána elbeszélgettek vele majd mondta hogy ő nem kel fel reggel 6kor, meg nem dolgozik csöves gyárakban 200 ezerért. Nincs semmi célja az életben. Pszichológus kéne neki szerintem, tuti van valami baja, egészségesen senki se ilyen. Mit tennétek vele?

#léhűtő #munkakerülő #éleképtelen
2021. aug. 29. 13:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
94%
20.miért mutattad? miért nem mondtad te magad?..majd pont adni fog ismeretlenek véleményére
2021. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
88%
A szüleid miatt ilyen, igyák meg a levét.
2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
98%
Itt csak a szüleid tehetnek valamit. Mivel a szüleidnél lakik, lakcímkártyája odaszól hozzájuk, szívességi lakáshasználónak minősül. Első körben a szívességi lakáshasználatot kell a szüleidnek felmondaniuk írásban. Kapjon 30 napot az elköltözésre. Ha letelet a 30 nap és nem költözik el, akkor a szüleid elindíthatják a kényszerkijelentést és kirakhatják. Előtte konzultáljanak ügyvéddel. Csak így fog működni. Ha ezt nem lépik meg a szüleid, akkor a nyakukon fog élősködni, amíg ők élnek. Én a magam részéről nem bírom a parazitákat, sem emberben, sem állatban, és a tesód az, nem férfi. Mutasd meg neki ezt is, hátha észbe kap.
2021. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
89%

Oké,akkor mondd neki hogy én itt vagyok.

Vállalom.

Legálba,vagy utcaiasan?Hajlandó idejönni úgy,hogy fizetem a benzint ha veszítek?Csöves.

2021. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
94%
Le kell cserélni a zárat
2021. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom.. de itt Ausztriàban az egyik legkeresettebb szakma, àcs. Jòl keresnek.. söt. Nagyon meg is becsülik öket. Hülye, magyar mentalitàs.
2021. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Mert ki mit ér el azzal hogy 1v1? Ha leverem az utcán elmegy dolgozni vagy mi? Na majd pont érdekel egy ilyen ingyenélő, társadalmi hulladék🤦‍♀️


Tökmindegy. A szüleidnek kell kirakniuk. Amíg támogatják ebben, nem fog megváltozni. Márpedig támogatják ha továbbra is eltartják.

2021. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell neki semmit fizetni aztán elöbb utobb magátol akar munkát.
2021. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
79%
Hogy 1v 1, megver vagy mi? Amúgy a házi munkába besegít? Meg ha jól veszem, nincs diplomája, ugye? És nem végzett diákmunkát se?
2021. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

25

+1

Bar lenne annyi tokuk,hogy megtegyek ezt a lepest.

29

Gondolom ő olyan erős,hogy ledolgoz 3 embert az építőiparba.

Ego : még nem vágta senki meg jól.

2021. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!