Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy viseljem el a kötekedő,...

Hogy viseljem el a kötekedő, mártírkodó tesómat aki vissza költözik a közös szobánkba?

Figyelt kérdés
Már nagyon kicsi korunktól kezdve öljük egymást, s mikor ki költözött az volt a legnagyobb megkönnyebbülés s boldogság amit csak éreztem... most viszont kénytelen vissza költözni pár hétre, én pedig teljes stresszben vagyok, ti mit javasoltok, hogyan kell elviselni egy irritáló embert akivel egy fedél alatt éltek? Az kevés hogy ne szóljunk egymáshoz...
2021. szept. 5. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ki kell bírni, erősnek kell lenned.
2021. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Mást mit akarsz? Nem szoltok egymáshoz aztán ennyi.
2021. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Töltsd otthon a lehető legkevesebb időt és akkor is próbálj meg másik helyiségbe menni. Akkor csak este meg éjszaka kell kibírni.
2021. szept. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%
Legyetek minél kevesebbet egy légtérben.
2021. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
korotok? nemetek?
2021. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Pár hétről van szó, ennyit muszáj kibírni. Próbálj meg nem foglalkozni vele, és keveset lenni otthol. Csak pár hét, menni fog.
2021. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg helyrehozni a kapcsolatotokat, lehet neki fel sem tunik hogy mennyire toxic
2021. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Pár hét.. hagyjuk már. Pár hétig keveset legyél otthon és ennyi a megoldás.

És amúgy szerintem "egy alombol vagytok" ha már a martirkodast kiemelted, mint tulajdonság...

2021. szept. 6. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonymousreview60 ***** válasza:
65%

Érdemes lenne utánajárni, mi a baja a tesódnak. Nem mindig mindkét fél a hibás. Nálunk a kis patkány csesztetett engem, mert nem értette, hogy a bátyja miért olyan könyvmoly és stb és miért nem olyan "mint a többiek" (és ő).

A szüleitek miért nem avatkoztak be korábban?

2021. szept. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1%
Te miért laksz még otthon?
2021. szept. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!