Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mártírkodik anyám folyton?

Miért mártírkodik anyám folyton?

Figyelt kérdés

Bármit mondok neki mártírkodik, játsza az elveszett elhagyott elhanyagolt anyát.

Mindenbe beleköt ugyanis. Mondom neki: Nem kell megvárnod, majd hazamegyek vonattal. (vácról dunakeszire)

És beleköt, hogy biztos? a 6 órásival?

Én kérdezem: Hát.. igen. miért? anya: olyankor nagyon kevesen vannak. És tudod. Pont ne 3 fiú legyen akik drogosok és kéregetnek.

Nem akarod, hogy ketten menjünk, de én a másik vagonban utazom?

De anya, nem kell. ÁÁá mindegy akkor várj meg autóval. nem kell. Semmi, nem emgyek vonattal. (ennyi, másris elvette a kedvemet tőle)


Erre meg csinálja, hogy Jóólvan akkor menjél. Tudod mit? menjél amerre akarsz engem már nem érdekel...



Ennyi. Jót akartam neki, mint egy normális gyerek, hazamegyek egy 12 perces vonatúton, erre beleköt és ha eléri a célját még ő sértődik meg.

Miért nem lehet azt mondani, hogy jó menj. vagy jó, köszi.


2020. júl. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus játszma a mártírszerep. Szerencsétlen, boldogtalan. Vagy rossz a házassága vagy nincs is. Ne vedd magadra, tartsd magad távol tőle érzelmileg.
2020. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy ő szarul érzi magát, neked nem kell ugyanúgy érezned.


Az ilyen embernek, sosem tudsz a kedvében járni. Lelkileg sérült.

2020. júl. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
félt téged plusz fontossá-értékessé szeretné magát tenni.
2020. júl. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Hány évew vagy?
2020. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4: Én? 17.
2020. júl. 27. 11:00
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért is írtam, hogy "mint minden normális gyerek".

Egyébként már annyit kiderítettem, hogy anyum kontrolmániás. Tehát elvárja, hogy egyedül közlekedjek és ne legyek a nyakán, de aztán emg nem enged el és ő visz el bárhova.

Ennyit erről. Normálisan mennék suliba vonattal, aztán busszal a suliig.

2020. júl. 27. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!