Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém 15 éves és a fiókjában...

Öcsém 15 éves és a fiókjában egy csomag óvszert találtam, ami fel volt bontva, mit tegyek?😯

Figyelt kérdés

Még mindig itt vagyok a szobájában, fogalmam sincs mit csináljak. Olyan mintha el lett volna rejtve. Rá volt rakva pár dolog (laptop hűtő doboza, telefontokok, kacatok)

Van barátnője azt tudom de a lány csak 14 éves. Kitől kaphatta és miért??

Te jó ég nagyon lefagytam nemtudom mi legyen

16f



#barátnő #fiók #öcs #tanácstalanság #Nemtom mi legyen az utolso kulcsszo
2021. szept. 12. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ne turkalj a fiokjaban.
2021. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
92%

Ne kutakodj másnál... Vegyél példát hogy védekezik...

Kitől kaphatta? Miért? Hülyébb kérdések nem jutottak eszedbe?


Barkóbázzunk mire is lehet használni egy óvszert...?

Hogy jutott hozzá? Na vajon? Bement a boltba és megvette.

Szerintem indítsunk nyomozást is...

2021. szept. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
78%

Mit csináljál?

Töltsd meg vízzel, és dobd fejbe vele.

2021. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
95%

Ja legalább védekezik, és nem csinálja sorban a kis purgyékat...


Amúgy meg, bár értelmes lányok nem hagyják magukat ilyen fiatalon..., de van nagyon sok buta, aki már tényleg ilyen fiatalon kész lotyó. Nekem is volt egy osztálytársam, általános 6. osztályába jártunk, mikor abbahagyta a sulit, mert szült! Durva!

2021. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim válasza:
94%
Semmit sem kell tenned. Menj ki a szobájából. Ha kérdésed van beszélj vele. 16 évesen nem vagy sokkal nagyobb te sem. Ha meg irigy vagy rá, menj csajozz te is. ,40f
2021. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim válasza:
86%
Tökös srác az öcséd! Én is a haverral igaz 16 évesen amikor már mindkettőnknek volt barátnője sokat beszéltünk a szexről, meg hogy milyen lesz az első. És egyszer nagy elhatározásra jutottunk és vettünk óvszert, hogy legyen ha eljön az első alkalom. És amikor megvettem és hazaértem az volt az első dolgom, hogy felpróbáltam egyet, sőt bele is élveztem. A haverom is így volt vele. Éles helyzet jó egy évre lett rá, addig már ujjat kellett venni mert az első csomaggal csak "gyakoroltam." Lehet öcséd is így van vele.
2021. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem rád tartozik, max kérdezd meg hogy meddig jutottak el a barátnőjével ha olyan kapcsolatban vagytok, de szerintem ezen ne akadj ki. Inkább örülj hogy védekezik.
2021. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
78%
15-16 éves korban már nagyon sokan szexelnek... nem korai már a mai világban.... sőt ha már van barátnője... inkább az a fura hogy te 16 éves fiú letedre ezen kiakadsz.
2021. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem apádéknál is fogsz találni.
2021. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim válasza:
20%
Mit kerestél az öcséd szobájába 23 óra 9 perckor? Hol volt a 15 éves öcséd akkor? Ez komolyabb gond mint, hogy egy 15 éves fiúnak van óvszere.
2021. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!