Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális-e ha a párod ikertest...

Normális-e ha a párod ikertestvére befurakodik elétek a lagzival pedig ti már hamarabb elterveztétek és le is foglaltátok az időpontot amiről ők is tudtak?

Figyelt kérdés

Hosszabban: az ikerpár egyik tagja (28) eljegyezte a barátnőjét (21 éves) 8 hónapja.Fél éve le van szervezve az időpont( jövő augusztus) helyszín is.

Az ikerpár lány tagját is (28) eljegyezte 1 hónapja a párja (29). Ők nem akarnak jövő évig várni, és hogy covid biztos is legyen az időpont, plusz garantáltan jó idő legyen be akarják tenni a lagzit a másik elé júliusra.

Kinek kellene megérteni inkább a másikat és mi miatt?

Segítsetek :)



#lagzi #testvér #Eléfurakodik
2021. okt. 22. 11:43
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%

"Befurakodtak eléjük.."


Nem értem. Nem mindegy? Nem ugyanaz nap házasodnak össze, nem foglalták le a másik pár helyszínét, stb., stb. Mi a gond? Miért ne lenne jogos?

Ennyire irigy egyik a másikra? Rossz a viszony?

Vagy attól fél a másik pár, hogy kevesebb pénzt kapnak, mert előtte már volt egy lagzi rövid időn belül? Komolyan mondom, becarás már maga a kérdés is. :)

2021. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
91%
Az nem normális, hogy ezt befurakodásnak tekinted. Az egyetlen gond az lenne, ha ugyanarra a napra szervezték volna.
2021. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 babyboom567 ***** válasza:
86%

Lehet le leszek pontozva,de leírom ahogy én gondolom.


A problémát én sem értem,hogy miért baj hogy megelőz,mindenki akkor esküszik mikor akar.(Sőt elárulom neked,a gyerekének is olyan nevet ad amit akar,mert ilyen felfogással ez lesz a következő posztod, hogy" jaj a sógornőm ellopta a gyerekünk nevét")

Ha a pénz a gond,hogy kevesebbet fogtok kapni, na hát ez van.

Nem szeretem a rengeteg pénzből megtartott csinnadrata esküvőket.

Szerintem irreális x évig spórólni és abból 1 napig bulizni.(és elverni 1 nap alatt a szülő pénzét még nagyobb gáz)

Ha mindenképpen "bulizni" akarsz, akkor szánd rá a pénzt,és igyál rá hideg vizet.A menyasszonytánc pénzzel, meg ne számolj, az ajándék, vagy lesz vagy nem.

Sajnos ez ilyen.

2021. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
85%
Úgysem az ajándék píz miatt házasodtok, nem? ;) Akkor nem mindegy? Inkább örülnél, hogy tanulhatsz a "hibáikból", ha lesz, és még pont lesz időd 1-2 dolgon alakítani, hogy nálatok már ne legyen "baki".
2021. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Mi a probléma? Nem teljesen mindegy?
2021. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
91%

És? Feltehetően nem szándékosan azért tették elétek, hogy beelőzzenek, csak nem akarnak várni másfél évet és ők is nyáron szeretnék tartani. Amúgy melyik részével van a problémád? Számodra ez egy verseny és zavar, hogy nekik előbb lesz esküvőjük vagy az a gond, hogy csak egy hónap lesz a kettő között?

Amúgy nem kötelesek azért még egy évet várni, mert neked ez nem tetszik. Akkor se, ha nektek már van időpont és foglalás. Ha aznapra vagy előző napra tennék, jogos lenne a felháborodás, de még csak nem is egy hónapban lesz, szóval én nem látom a problémát. Teljesen mindegy, hogy ki házasodik előbb.

2021. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk januárban volt lánykérés, szeptemberben házasodtunk. A húgomat júliusban kérte meg a párja és augusztusban volt az esküvőjük. Most haragudnom kéne?

Olyan vagy mint egy gyerek, én néztem ki azt a játékot/kabátot/akármit, mégis a másik kapta meg előbb... Nem teljesen mindegy, mikor házasodnak?

2021. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
95%
Előttem már nagyjából mindent leírtak, csak egy kérdésem lenne, amire válaszolj, főleg magadnak: magatokért házasodtok össze vagy a külsőségek (pénz) miatt akarsz egy bulit? Ha maga a házasélet semmit nem jelent, akkor kár elverni egy napra annyi pénzt és tartani a markod, de ha a kapcsolat számít, akkor tök mindegy, hogy a sógornő mikor megy férjhez.
2021. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
96%

"befurakodik elétek a lagzival"


Ah, te szegény. Minimum 15 evet várniuk kellett volna.

2021. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
95%

Gyanítom az a kérdező problémája, hogy a család majd júliusban jól kiköltekezi magát a tesó esküvőjén, és fél, hogy emiatt ők majd nem kapnak olyan vastag borítékokat.


Erre azt tudom mondani, hogy akkor tartson valaki lagzit, ha nem gond neki, hogy egy forint sem jön vissza.

2021. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!