Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megvegyem neki újra Mikulásra...

Megvegyem neki újra Mikulásra az édességet ha az előzőt megette?

Figyelt kérdés

Most fizetéskor megvettem a 12 éves testvéremnek mikulásra az édességet kb 2000ft értékbe. El dugtam a szobámba de ő mivel nem voltam itthon csütörtöktől kutatott a szobámba és megette az összeset.

Mérges vagyok mert mit kutat az én szobámba.

Mondtam anyámnak hogy nem fogok mikulásra ujat venni. De szerinte ez nagyon nagy parasztság h semnit nem fogok adni a tesómnak


2021. nov. 7. 11:03
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem ha 2 hete még kajára se volt pénzetek, akkor anyád ne a mikulás csomagon aggódjon, hanem egy normális munkahelyen, amiből meg lehet élni!
2021. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
99%
Nem. A parasztság az, hogy kutatott a szobádban és felzabálta, amit talált. Csodálom, hogy anyád szerint ez oké. Egy virgácsot adnék neki es egy képeslapot, amin rajta lenne a dátum, és hogy ekkor etted meg a csokit, amit most szerettem volna odaadni.
2021. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék neki semmit. A szobámat meg zárnám, ne kutakodjon. Később a pénzt is elteszi majd.
2021. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Első nem tudom miről beszélsz. Szüleim és én is dolgozunk. Mióta dolgozom 16 éves korom ota mindig csinálok neki külön csomagot. Azért most vettem meg mert honap elején munkahelyet váltottam és az új helyen 10-n lesz fizetés. Mióta kiskamasz igen feszegeti a határokat,míg kicsi volt nem ilyen
2021. nov. 7. 11:13
 5/51 anonim ***** válasza:
27%
Vennék neki egy kis mikulást és annyi.
2021. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
94%

Tuti, hogy nem vennék neki újabb adag édességet, már csak nevelési célzattal sem!

A 2-es és 5-ös javaslatát összevonva - 1 db pici, 5 cm-es mikulás, virgács, képeslap - ezeket ajándékoznám és szevasz!

tanuljon már valami (ön)fegyelmet az a gyerek, ne csak nőjön mint a dudva!

2021. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
98%
Ha újra veszel neki csokit, akkor azzal azt jelzed felé, rendben van a viselkedése, legközelebb is csinálja nyugodtan így.
2021. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
12%

november van, december 6-an jar a mikulas. jo, hogy nem januar 2.an vasarolsz be neki.

amugy nem vennek neki semmit a csomagolopapirt adnam oda arrol amit megevett.

2021. nov. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
70%
Én vennék neki aznap 1 db csokimikulást. Abból is egy kisebbet. És egy virgácsot mellé. És azzal adnám át, hogy ennyi maradt a mikuláscsomagodból.
2021. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
99%

12 évesen már azért tudja egy gyerek, mit illik, mit nem.


Az első, nem kutatok más holmija között. A második, ha voltam olyan pofátlan, hogy mégis, és találtam nála bármi ehetőt, az nem jelenti, hogy fel is zabálhatom.

Végül, anyád szerint parasztság ezek után nem adni semmit, szerintem ezzel a hozzáállással nem nevelei a tesódat megfelelően.


Ha már Mikulás, a helyedben tennék egy virgácsot, és mellé egy cetlit, amire felírnám, hogy képzeld ide, amit egy hónapja kérdés nélkül felzabáltál.

2021. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!