Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megvegyem neki újra Mikulásra...

Megvegyem neki újra Mikulásra az édességet ha az előzőt megette?

Figyelt kérdés

Most fizetéskor megvettem a 12 éves testvéremnek mikulásra az édességet kb 2000ft értékbe. El dugtam a szobámba de ő mivel nem voltam itthon csütörtöktől kutatott a szobámba és megette az összeset.

Mérges vagyok mert mit kutat az én szobámba.

Mondtam anyámnak hogy nem fogok mikulásra ujat venni. De szerinte ez nagyon nagy parasztság h semnit nem fogok adni a tesómnak


2021. nov. 7. 11:03
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
92%
Ja persze, vedd csak meg neki újra, még jobban el lesz rontva. Eleve soha többet nem kapna tőlem semmit, mert lop, meg kutat.
2021. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
91%
Nyomtasd a csoki képét és azt add oda, hátuljára írd rá a dátumot, hogy" ez az a csoki amit xy-kor megettél, boldog Mikulást ", csak tanul belőle és adtál csokit a magad módján, így nem szolhatnak le, talán még le is laminálnám.🤣
2021. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
72%
Odaadnám neki a blokkot
2021. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
85%

Mi van akkor ha veszel neki újra és azt is megeszi? Akkor anyukád szerint decemberi 6-ig, heti szinten vásárolj újat, hátha megtalálja?


Ne!


Plusz egy a virgácsra!

2021. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vennék csak egy mikulászacskót amibe beleraknám az összes most felfalt csoki papírját és azt adnám oda. (ha kidobta kérhetsz kölcsön gondolom más is eszik hasonló csokikat a környezetedben) Többen is leírták, hogy újra venni nagy nevelési hiba, azt tanítod vele a gyereknek, hogy bármit megtehet következmények nélkül.
2021. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
65%
Te, nem lehet, hogy édesanyád ette meg azt a sok csokit, a tesód meg majd csak pillog, hogy mi van?
2021. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
52%

Nevelési hiba lenne megvenni neki,de nem kell ilyenekre sem buzdítani,hogy adjon üres papírzacskót meg ilyenek..

2 gyerekről beszélünk,nem neki kellene a testvérét nevelni.


Megvetted neki,megette,kész.Ha akarsz egy kis csokit vagy valamit veszel neki mint jelképes ajándék,és megmondod hogy ami az ünnepre járt volna azt már megette,érje be most ennyivel.Vagy nem veszel semmit.

Legközelebb megvárja ameddig oda adod,vagy jövőre sem kap semmit érdemben,rosszul fog ez neki így is eléggé esni,hogy tanuljon belőle.


Nem érdekünk,hogy haragudjon egymásra 2 gyerek,ne adjatok idióta tanácsokat.Egy megevett csoki sem ér annyit,hogy össze vessz a testvéreddel akkor is,ha ő egy kicsit rosszabb nevelést kapott vagy egyszerűen rosszabb a személyisége mint a tiéd.

2021. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
84%
Megette akkor mikulási ajándékozás kipipálva idén.
2021. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj neki valamit, ami nem kerül pénzbe, kap is valamit és tanul is belőle.
2021. nov. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
78%
Nem vennék neki semmit. Így járt.
2021. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!