Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megvegyem neki újra Mikulásra...

Megvegyem neki újra Mikulásra az édességet ha az előzőt megette?

Figyelt kérdés

Most fizetéskor megvettem a 12 éves testvéremnek mikulásra az édességet kb 2000ft értékbe. El dugtam a szobámba de ő mivel nem voltam itthon csütörtöktől kutatott a szobámba és megette az összeset.

Mérges vagyok mert mit kutat az én szobámba.

Mondtam anyámnak hogy nem fogok mikulásra ujat venni. De szerinte ez nagyon nagy parasztság h semnit nem fogok adni a tesómnak


2021. nov. 7. 11:03
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
89%
Csinálj neki még egy Mikulás csomagot. Szerezz egy szép zacskót, de ne csokimikulást meg édességet tegyél bele, hanem egészséges dolgokat pl. piros almát, diót, mandulát, narancsot. Egyrészt anyukád örül, hogy mégis kap a gyerek valamit, te meg fotózd le a húgodat, ahogy döbbenten nézegeti a sok unalmas kaját. Nyilván cukorfüggő a kis hiperaktív turkász. De tényleg nem kéne édességet kapnia.
2021. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!