Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Vegyem vissza öcsémtől az autót?

Vegyem vissza öcsémtől az autót?

Figyelt kérdés

Másfél éve eladtam egy autót az öcsémnek 1millióért és a mai napig sem fizetett érte semmit. Nem egyeztünk meg konkrét időpontban, hogy mikor fizeti ki, csak majd ha lesz pénze. Nyáron mondtam neki, hogyha nincs pénze akkor adok neki munkát és ledolgozza lassan, de sorra mindenre volt kifogása. 300 eurót letudhatott volna egy 2napos munkával, ha hozott volna németből traileren egy autót, pont szabadságon is volt, de visszautasította mert nyaralni ment inkább. Később hívtam segíteni napelemeket szerelni a tetőre, akkor az volt a kifogás, hogy tériszonya van. Legutóbb favágáshoz hívtam, most pedig véletlenül fáj a dereka.

Már kezdem azthinni, hogy nem is áll szándékában kifizetni az autót.



2021. nov. 8. 19:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
10%

Add oda neki miért is ne.

Itt a gyakorikon ez a mentalitás.

Ha elvesz vmit a tesód az helyes , a baj az ha te visszakered.

2021. nov. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 grafno ***** válasza:
34%
Hozd vissza. Csak szarban hagy téged. Akkor lesz majd autója ha vesz 1t. Ha megtöri az autót vagy ellopjak akkor még pláne nem fog fizetni ami nem az övé. Erre szokták mondani üzletben nincs barátság meg inkább a banknak tartozzon stb. Tesómnak adtam egy autót hogy majd kifizeti és már 3 év eltelt. Engem becsület ami zavar amikor azt mondja hogy majd ekkor meg akkor.
2021. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!