Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit találjak ki, hogy ne...

Mit találjak ki, hogy ne kelljen elmennem a nővérem meglepetés szülinapi partijára?

Figyelt kérdés
A nővérem párja találta ki, és hívott meg engem is, de semmi kedvem nincs elmenni. Már csak azért sem, mert olyan embereket hívott meg, akiket nem ismerek. Meg elég antiszociális vagyok. A harmadik, hogy egyszer már úgymond szükebb körben megünnepeltük a nővérem születésnapját, fel is köszöntöttem, adtam ajándékot stb. Ez egy héttel a szülinapja után lesz, és főleg a tágabb ismerőseinek lenne. De nem értem a nővérem párját, hogy nekem miért kellene ott lennem? Sehogy nem tudom elképzelni ott magam, (egy puccos étteremben) ahová meg lettünk hívva. Eddig ilyen partijai nem voltak neki, se nekem szüketésnapunkkor. Szükebb körben tartottuk ezeket az ünnepnapokat.

2022. jan. 16. 08:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ezt az ökör, amcsi sz@r szokást is átvenni? Meglepetés szülinapi party, hányinger.



Ne hagyd, hogy rád kényszerítsenek dolgokat, én is ilyen voltam fiatalabb koromban, ma már haragszom magamra, hogy akkor nem álltam ki magamért.


Meglepetésből ne legyél ott, külön felköszöntöd...ennyi..

2022. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
71%
Kovidos vagy.
2022. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel meglepi a nővéreddel nem tudod megbeszélni, de szerintem szimplán elég ha nem mész. Nem kell megindokolni.

Szerintem sok testvér amúgy is feszélyezve érzi magát a barátai körében, ha ott van a testvére, akár milyen jó a viszony nem tud úgy kibontakozni, elengedni magát, olyan sztorikat elmesélni. Mi szeretjük egymást a testvéreimmel, de a barátokkal tartott partikra idővel már nem hívtuk el egymást, csak a családdal ünnepeltünk.

Ezt akár a párjának is elmondhatod így ahogyan van.

2022. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
91%
Megmondod hogy sajnalod de nem jó az idöpont.
2022. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!