Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen egy narcisztikus testvér?

Milyen egy narcisztikus testvér?

Figyelt kérdés
Arról sok helyen lehet olvasni milyen egy narcisztikus szülő, de ha a testvér narcisztikus az milyen?
2022. febr. 22. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Hat folyton pruszkol meg egyfolytaba taknyos. Allergias talan.
2022. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Rossz
2022. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ettől "hasznosabb" válaszokat nem is kaphattam volna. :D
2022. febr. 22. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Igyekeztem delutan 4kor melo utan a buszon docogve kreativ lenni, bocsi,csak ennyire sikerult. 1#es voltam. :)
2022. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Önző, manipulatív. Ha ő csinált valami rosszat, rád keni. Színészkedik, hogy ő mindig jól kerüljön ki egy-egy helyzetből. Sajnáltatja magát. Sokszor kapod rajta hazudozáson.
2022. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
90%
Sajnos nekem az anyám és a hugom is ilyen.
2022. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Önimádó. Mindenki más maximum csak ki pucolhattya az ő cipőjét. Ha éppen megengedi. Ő tökéletes mindenki más csak az ő gyenge utánzása. Nehéz a kedvében járni és amit kap, azt sem köszöni meg, mert az neki jár. Szerinte te csak az árnyéka lehetsz.
2022. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nővére. A ferjemet hozza ki hibasnak mindig, lekicsinyli, kritizálja, közben a felszínen ő csak jót akar. Igyekszik elmarni a barátait saját magának, volt már, hogy hszugságot terjesztett róla. Ha a férjem megemlíti, hogy neki ez rosszul esik, az rinyálás, illetve mindig félreértette. Teljesen hülyének nézi a férjemet. Az ő összes sérelme viszont mindig jogos. Ő mindent tökéletesen csinál, ez alap, ezt nem lehet megkérdőjelezni. Folyton dicsérni kell. Mindenkit manipulál. Rohadt fárasztó, rengeteg energiát elvesz. Most nem is tartják a kapcsolatot...
2022. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy itt a nárcisztikus meg a toxikus már az a kategória, hogy kb mindenkire rámondják, mindegy myilen ember. de ha egy rossz szót mondd ami nem tetszik valakienk akkor azért mert bizony nárci és toxi.
2022. febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Ő nekem 3 bátyám közül 1 ilyen...


Ő neki meg lett volna az esze, hogy jobb élete legyen, de mindig külcsínnyel foglalkozik, meg mindig mással végeztetné el az általa kiötletelt nagyszerű terveket, plusz úgy vettem észre, hogy pl ő neki az lett volna a legjobb, hogy ha a szüleim csak őt vállalják, plusz mindig másokat hibáztat, engem pl lebecsül, pedig én már 4. képzést csinálom érettségi után... ebből 2 szakma és most jön a 2. diploma...

2022. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!