Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire vagytok jó viszonyban...

Mennyire vagytok jó viszonyban a testvéreitekkel?

Figyelt kérdés
Milyen a ti kapcsolatotok, szeretitek egymást, civakodtok? Jól megvagytok egymással?

2022. febr. 23. 18:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
28.: Már miért azzal KÉNE a legbizalmasabb, legszorosabbnak lennie? Hol írják ezt elő? Ez nem kényszer... Nem, igaz társból sem lehet akármennyi, én speciel mindig is hosszúakban gondolkodtam csak, a párom nélkül (+1-2 emberen rajta kívül) kb. élni sem lenne kedvem, annyira össze vagyunk nőve az élet minden területén (én írtam azt, hogy már ennek tíz éve, leküzdöttünk jó pár nehézséget már, nem fogunk csak úgy szétmenni). Ez nem azt jelenti, hogy nem vagyok jóban a tesóimmal. Laza, formális kapcsolatunk van, olyanok nekem, mint kellemes, távoli rokonok, akiket 1-2 alkalommal látok az évben, egyik még csak nem is az országban lakik. A lényeg, hogy az ember ne legyen egyedül tudjon kire számítani, legyen az az illető akárki. Nem lehet embereket összeerőltetni és előírni, hogy pusztán dns alapon ők álljanak egymáshoz a legközelebb, ez nem így működik.
2022. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

28-asnak

Én szeretném, ha a tesóim lennének a legjobb barátaim, de ők nem szeretnék és túl erőszakos sem szeretnék lenni velük emiatt.

Mert a legjobb barátság is oda-vissza dolog.

2022. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
98%
Változó,van amikor teljes szívemből gyűlölöm, máskor meg semleges a kapcsolatunk. De szeretni csak gyerekként szerettük egymást. Azt hiszem annyira különbözünk egymástól, hogy soha nem fogjuk szeretni egymást. Tudom ez nem jó, de tett róla a testvérem, hogy ne szeressem.
2022. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
100%
1 édes testvérem van ,nagyon jó a kapcsolatunk.
2022. márc. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!