Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerinted Ő lophatta el?

Szerinted Ő lophatta el?

Figyelt kérdés

Van egy sogornóm, nem beszélünk, mert állítólag én lekezelő vagyok vele. Volt már több családi vita is, már mindenki mindenkivel is összeveszett. Tesóm szerint már mindenki jóba van a sogornővel csak én nem. Szóval meg tudták bocsájtani a vitákat. Az igaz, hogy nehezen bocsájtok meg és azért is írok most, hogy hagyjam a büszkesegem és nyissak felé?


A mi konfliktusunk az az volt, hogy tesómat megcsalta, ami hosszabb ideig tartott és nem egy futókaland volt csak. Én ki is osztottam ez miatt, mert tesóm teljesen osszeomlott. Megbocsajtott neki, mert Ő se úgy törődött vele, ahogy kellett volna. (volt nőgyógyászati baja stb és elhanyagolta..) Oké ez után csillapodtak a kedélyek és újra beszéltünk. De már nem úgy álltam ensem hozzá. Nyáron egyéb okok miatt megkértem hogy vigyázzanak 300.000Ft - omra, költözés miatt és sajnos van lopós a családba, így éreztem helyesnek ha ők elrakják míg nem lesz saját albérletem.Nyáron mikor tesóm oda adta a pénzt nem akartam hinni a szememnek. Hiányzott belőle 60.000Ft Tesóm tuti nem volt, ismerem annyira, de a sogornőmről eltudtam képzelni. És nyilván még is gyanúsítottam vele. Én akartam hinni neki, hogy nem Ő volt. Kérdeztem, hogy esetleg volt-e olyan személy a lakásba, aki elophatta. De nem.. Elkezdte tesómat szidni, meg a családunkat. Hogy ő nem olyan, mint a mi családunk. A 60.000Ft - omat tesóm adta oda végül. Bűntudatom is volt miatta, de én megbíztam bennünk.


A lopás és és a megcsalás is csalás. Mi a véleményetek a helyzetről?



2022. ápr. 7. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Régebben olvastam tök ugyanazt a kérdést...
2022. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hű, kérdező, kicsit túltengsz az oldalon. Az orrod hogy van?

[link]

2022. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Na ja ilyenkor ugye nevet illik elrejteni :D
2022. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
És le is vette... Kár, hogy a net nem felejt 😂
2022. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!