Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elküldenétek az öcsémet?

Elküldenétek az öcsémet?

Figyelt kérdés
A párommal egy egyhálószobás albérletben élünk és februárban befogadtuk az öcsémet. Elég szűkös a hely, ő nappaliban alszik egy kempingágyon és egyre több a kellemetlenség miatta. Eredetileg arról volt szó, hogy max 3hónapig marad, amíg kicsit talpra áll,gyűjt egy kis pénzt saját albérletre. Emiatt nem is kertünk tőle semmit, hogy tudjon spórolni, de nem úgy látjuk,hogy igyekezne. Mindenféle hülyeségekre költ, 160ezres telefon, 30ezres cipő stb. Mindezt úgy, hogy február óta még egy kenyeret sem vett, mindennel mi tartjuk a barátommal. A párom az autóját is kölcsönadta egyszer,és úgy kapta vissza hogy az ülés alatt talált egy óvszeres csomagolást. Akkor eléggé kiakadt, kiabált is vele, és már én érzem kellemetlenül magam miatta. A barátnőjét is felhozta párszor, de szerencsére már nem jön, mert a párom vele is összeveszett. Éngem is már kifejezetten irritál a jelenléte, de sajnálom kidobni,mert mégiscsak az öcsém. Viszont ha továbbra is ittmarad akkor attól tartok,hogy rámegy a kapcsolatunkat, mert nem várhatom el a páromtól, hogy ennyit toleráljon a családomnak.

2022. máj. 1. 17:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elbeszélgetnék vele, h még nem tetted, hogy azonnal szerezzen munkát, keressen annyi pénzt, amennyi elegendő, és költözzön el. Ha ebből sem ért, akkor én sajnos a helyedben kiraknám. Ez van.
2022. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kivágnám, mint macskát szarni.
2022. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
96%

Én már a telefon meg cipő után meg mondtam volna neki, hogy ez nyugodtan mehetett volna 1-2 have albérletre.


Nincs értelme a brother hotelnek, ha ő ott ennyire elvan "ingyen".

2022. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így elküldeném. Ha látnám hogy próbál spórolni, akkor még hagynám, de így hogy szórja a pénzt és nem is igyekszik talpra állni, így kitenném.
2022. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
De el ám
2022. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném. Ezzel a mégis csak az öcsém szöveggel se magadon,se rajta nem segítessz. Neked tönkre megy a kapcsolatod,ő pedig annyira negszokja a kényelmet,hogy utána nehezen áll talpra. Már csak az ő érdekében is szigorúbb lennék vele.

Pont azért küldd el,hogy tudjon talpra állni.

2022. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ejnye, de egy gonosz öcséd van, nehéz eldönteni, hogy ő a gonoszabb, vagy a másik kamukérdésben szereplő báty. Legközelebb ki lesz a főgonosz, a szomszéd bácsi, Jockey Ewing, vagy Hókuszpók?
2022. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el.
2022. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
BE se fogadtam volna, nyilván, tudtad, milyen ember, ráadásul egyszobás albérletbe?! Tudja a bérbeadó egyáltalán, hogy plusz egy ember van ott életvitelszerűen? Jó türelmes párod van, hogy még nem dobta ki a fenébe. És te csak elnézted, hogy milyen kiadásokat eszközöl, miközben ti eltartjátok? Örülj, hogy nem a párod állít kész helyzet elé, hogy költözhetsz vele együtt, mert nem akar olyan családnak a része lenni, ahol te természetesnek veszed az ilyen poloskafaj rátok telepedését. Nem fog elmenni, nyilvánvaló, ki kell majd dobni. Én szégyellném magam, hogy páromat ebbe belekényszerítem, és rég kitettem volna, nemhogy még most vacillálsz, hogy mégiscsak az öcséd. Bakker, és visszafele, ő miért nem gondol arra, hogy mégiscsak a testvére vagy, aki kihúzta a kakiból, igyekeznie kellene legkevésbé a terhetekre lenni...
2022. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!