Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek rosszindulatu, askalodo...

Akinek rosszindulatu, askalodo testvere van, hogyan kezeli?

Figyelt kérdés
Hugomrol van szo. Mindig segitettem. A csaladban mindig feszultseget gerjeszt. Hazudozik, vagy csusztat, szoval szeret manipulalni. Meglopott tobbszor. Nem csinaltam botranyt. Szuleimet kihasznalja, lehuzza. 45 evesen meg veluk el. Imadjak, mindent elneznek neki.
2022. jún. 4. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz bizonyítékot szerezni arra, hogy ilyen, akkor engedd el. A szüleidet is.
2022. jún. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizártam az életemből, szóba se állok vele.
2022. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es! Mennyi ideje lepted meg? Hany eves voltal? Gondoltam ra en is, de akkor a szuleimet is elvesztem.
2022. jún. 4. 08:01
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
2es vagyok, 6 éve lett elegem belőle , akkor 32 éves voltam. 3 -an vagyunk testvérek, csak az egyik testvérem ilyen, a másikkal jóban vagyunk. A szüleink duzzogtak egy darabig utána beletörődtek.
2022. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
A férjem is meglépte, szintén a húgát zárta ki az életéből. A szüleidet meghívhatod magadhoz, akkor a húgod nem jön, ennyi. 44 éves volt. Tombolt persze, ismerősi körben híresztelt mindenféle hülyeséget, de nem tudta meghatni már.
2022. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

"Gondoltam ra en is, de akkor a szuleimet is elvesztem."

Dehogy veszted el, eddig se voltak szüleid.

Én ami engem illet, minden ilyen alkalomnál úgy elvertem volna a csajt, hogy becsinál. De ez én vagyok, mások inkább a szenvedést preferálják.

2022. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
MIért foglalkozol vele egyaltalan?
2022. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2023. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megprobaltam kizarni az eletembol. Teljesen nem tudtam. Nem hianyzik az allando askalodasa. Sajnalom, mert egy testverem van. Igy jartam. Amugy en sok mindent probaltam, hogy javitsak a kapcsolaton.
2023. máj. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!