Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire szoros a testvére(i)d...

Mennyire szoros a testvére(i)ddel a kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Menniyre szoros a testvére(i)ddel a kapcsolatod? Hány tesód van? Hány év köztetek a korkülönbség? Milyen nemű vagy te, és milyen nemű(ek) a tesó(i)d? Fél- vagy édestestvérek vagytok?


Természetesen azoktól kérdezem, akiknek van legalább egy tesójuk.



2022. júl. 2. 07:04
1 2
 1/15 Isti22 ***** válasza:
96%
Egy hat évvel idősebb nővérem van. Nem nagyon jöttünk ki egymással, ezért eltávolodtunk kamaszkorunkban, felnőttként valamivel jobb lett a viszonyunk, de nem szoros, csak olyan, mint egy ismerős, akivel párhavonta találkozom.
2022. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Én vagyok a középső,nő, van egy kisebb tesóm, ő 26 éves, fiú meghalnék érte, annyira szeretem. Nem volt jó a gyerekkorunk, sok szarságon átmentünk együtt, az élet nagyon összekovácsolt minket.Fő bizalmasom. Másik tesóm nő, 36 éves, nem beszélünk hónapok óta, állandóan kavarja a szart, olyan dolgokba szól, avatkozik bele ahol ott sem volt, vagy nem is tud semmit. Amúgy előtte napi szinten 12 x beszéltünk, vagy találkoztunk. Eleinte rossz volt, hiányzott, de jobb így nekem, majd talán idővel javul a helyzet.
2022. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy 8 évvel fiatalabb öcsém van. Én 23 vagyok.

Nincs köztünk szoros kapcsolat. Nem is volt, nem is lesz. Én már rég elköltöztem. Azóta jó ha 3 havonta váltunk egymással pár szót. Egy ideig próbálkoztam, hogy jobb legyen, de semmi és senki nem érdekli. Én meg nem fogom magam feleslegesen törni.

2022. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten lányok vagyunk, a húgom 6 évvel fiatalabb, mint én. Nagyon jó kapcsolatunk van, bensőséges, mégis sokat tudunk hülyéskedni. Nagyon szeretjük egymást. Édestestvérek vagyunk.
2022. júl. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire. 7 év van köztünk, tehát nem is egyszerre voltunk gyerekek, semmi közös témánk nem volt soha. Most, felnőttként annyira nincs kapcsolat köztünk, hogy még a mobilszámát sem tudom.
2022. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szoros.Egy van.4 év,3 hónap,17 nap.Fiú vagyok és húgom van.Édestestvérek.
2022. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
19 van köztünk szóval nem kevés, de kifejezetten jó, számomra egy második gyerekkor így a dolog :)
2022. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Férfi vagyok két édestestvérem van. Sajnos idősebbik öcsémmel (5 év van köztük) mikor kamasz lett mai napig nem tudom mi az oka meggyűlölt.


Fiatalabbik öcsémmel (7 év van köztünk) jónak (de szorosnak nem) mondható kapcsolatot ápolunk

2022. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Hat évvel fiatalabb húgom van, az egész gyerekkorunkat végigveszekedtük, utáltam őt nagyon, hála a szüleim nevelésének (mindig a kicsi a sztár, csak neki lehet igaza, stb).

Mivel a 6 év rengeteg, így csak fiatal felnőtt korban kerültünk közelebb egymáshoz, inkább kényszermegoldás volt, úgy néztünk egymásra, mint havernőre, akivel el lehet menni bárhova, együtt lehet lógni. Ez egy jó időszak volt, aztán jöttek a komolyabb fiúk az életünkbe, és megint eltávolodtunk.

Most negyvenesek vagyunk, igazából nulla a kapcsolat, igényünk sincs rá.

2022. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Hárman vagyunk, édestestvérek.

Én vagyom a legidősebb (nő)

Öcsém 1 évvel fiatalabb, nagyon jó a kapcsolatunk, bármit meg tudunk beszélni és ez mindigis így volt.

Húgom 5 évvel fiatalabb, vele is kifejezetten jó a kapcsolatom. Leszámítva hogy lenyúlja a ruháimat 😅, de ez nem nagy dolog. Annyiban más, hogy kistini koromban vele nem beszéltem meg ki tetszik.


Most egyetem miatt elköltöztem otthonról, de ha otthon vagyok olyan, mint korábban. Csak kicsit ritkábban tudok így beszélni a tesóimmal (akik otthon laknak)

2022. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!