Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen érzés a testvéri szeretet?

NTBS kérdése:

Milyen érzés a testvéri szeretet?

Figyelt kérdés
Tényleg létezik vagy csak kitaláció? Én egyke vagyok ezért kérdezem.

2022. júl. 16. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg létezik, nekem mintha a húgom a legjobb barátom lenne, tabu nélkül bármiről, nincs olyan dolog előtte, ami kínos lenne. 19L
2022. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Ezt senki se fogja tudni átadni neked.

Ez olyan mintha megpróbálnád megmagyarázni milyen ízű a kiwi annak aki egész életében csak almát és banánt evett.

2022. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Létezhet, de nem törvényszerű.
2022. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Kb. olyan, amilyen az, ahogyan a legjobb barátodat szereted: megbízol benne, felelősséget érzel iránta, őszinte vagy vele, számíthatsz rá, az őszinteségére, a titoktartására, stb.
2022. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 3 bátyám van, kettő iránt érzek testvéri szeretetet, sajnos 1 bátyám iránt semmit, évek óta nincs kontaktus közöttünk.

Mi 3 összetartóak vagyunk, a nagyobbik tesónk valamiért többnek tartja magát.

Egy anyánk és egy apánk van.

2022. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet elmagyarázni, de kb. tényleg olyan, mintha legjobb barátod lenne. Megbíztok egymásban, számíthattok egymásra, őszinték vagytok, teljes bizalommal vagytok egymás iránt. Azt nézitek, ma legjobb a másiknak. Felelősséget éreztek a másik iránt. Szívesen töltötök időt egymással,a legtöbb dolgot gond nélkül megbeszélitek (legtöbbön most azt értem, hogy pl.a szexuális életemet mondjuk nem, de van, aki akár azt is). Ha úgy adódna, bármiben segítenék neki, és ő is nekem.
2022. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Na persze igen, akinek több legjobb barátja is van, az tudja, hogy azért a barátságok sem tökegyformák - és ugyanígy a testvéreinkhez fűződő szeretetünk is más és más, hiszen mindegyikük másféle emberke.

Nekem csak egy testvérem van, és a vele való viszonyom sem konstans ugyanolyan, hanem voltak különféle korszakok. De azért összességében mégis úgy érzem, hogy ő mindig fontosabb volt és lesz, mint bármelyik nagyon jó barátom.

2022. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Létezhet
2022. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik és jó annak, aki részesülhet belőle. Engem eldobott a testvérem.
2022. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom mert én állandóan veszekedek velük
2022. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!