Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akik lettek már barátba...

Akik lettek már barátba szerelmesek; ez miben volt más érzés, mint amikor csak barátság volt? Honnan lehet tudni, melyikről van szó?

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

A legjobb barátomba lettem szerelmes. Nehéz leírni igazából. Egy idő után nemcsak sok időt akartunk eltölteni egymással, hanem nem is akartunk szétválni egyáltalán. Aztán azt éreztem, hogy szeretnék testileg és érzelmileg is többet belőle. Kölcsönös volt, bevallottunk egymásnak és azóta is együtt vagyunk. :)

Szerintem lassan vált egy mélyebb


rérzelmi kapcsolattá a barátságunk, de még mindig a legjobb barátom is egyben.

2021. nov. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
én kölyökként valahogy úgy képzeltem, hogy a legjobb barátom lesz az az ember, akibe szerelmes vagyok, de nem akarok vele lefeküdni, a szerelmem meg az a legjobb barátom, akivel lefeküdtem. igen ilyen idealista kis görcs voltam. aztán lett egy nagyon jó barátnőm. adott nekem időt és teret, hagyta, hogy megbízzak benne, hagyta, hogy megtartsam azokat a falakat, amiket akartam, és idővel ő állt hozzám a legközelebb. aztán egy nap elkezdtem vágyat érezni iránta. ő lett az első barátom után az első szerelmem is. nem mondtam el neki soha. ma már nem beszélünk. de jobb is ez így.
2021. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Onnan hogy egesz nap magamhoz öleltem volna
2021. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan vágynál rá.
2021. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt a legjobb barátok a szerelmem is...

Kiskorunktól ismertük egymást, óvoda, suli, középsuli is jórészt.

Barátok voltunk, jártunk, szakitottunk, nem beszéltünk 1-2 évig... majd újra beszéltünk.

Sokáig jóban voltunk.

Aztán valamiért kizárt az életéből.

Máig sem értem (Az indok sem volt kimondottan értelmes.)

márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!