Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ugye jogostam kevertem le...

Ugye jogostam kevertem le egyet a 14 éves öcsémnek? Mostmár nagyon elegem volt belőle 22.f

Figyelt kérdés

Nagyon pekhes időpontban születtem meg és ezzel folyamatosan szekál

2000 február 29-én aki nem tudná ez szökőév tehát 4 évente van.

Folyamatosan csesztetett ezzel, hogy jajj kisöcsi ne félj vigyázok rád, tisztába teszlek majd nyugi, nézek veled Micimackót meg stb mert ugye ha szökőevekben számolunk akkor én 5 éves vagyok. Nyilván én sem örülök ennek mert ez nagyon pekhes születési dátum de nem tudok vele mit csinálni.

Már többször kértem, hogy fejezze be mert nagyon idegesít de csak nem fejezte be.

Nem bírtam ki és a mai nap után miután a szüleink előtt már megint elkezdte ezt a hülyeséget, hogy megetette a kicsit meg vigyázott rám visszakézből kapott tőlem egy akkorát, hogy egy ideig a földön maradt


2022. júl. 30. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Büntethető korban, bűncselekményt követsz el és még külön bizonyítékot csinálsz, hogy itt bevallod. Az, hogy a kisöcséd szekál nem ok arra, hogy agyonverd.
2022. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Felnőtt férfi létedre lehetne több eszed is, ez csak egy 14 éves gyerek. Oké, gyerekes, de.. 14 évesen melyik fiú nem az? Értem én, hogy idegesít, nekem is volt olyan osztálytársam aki szökőévben született, igaz 96-ban..

Szerintem elvetetted a sulykot.

2022. júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem, akkorát adni ezért, "hogy egy ideig a földön maradt" nem volt jogos. Ha csak meglegyintetted volna, akkor arra még hellyel-közzel azt mondom, hogy érthető, de úgysem lett volna érett reakció. Rég ki kellett volna találnod valami hasonlóan gyermeteg poént, amit erre visszaválaszolsz neki, azzal erőszak mentesen elcsitíthattad volna.
2022. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
42%

Nem, ezzel inkább csak elhidegültök egymástól és félni fog tőled.

Inkább azon kell dolgoznod, hogy tiszteljen téged! Lehet jópofizni, lehet dolgokkal viccelődni, de csak egy bizonyos határig. És mivel te vagy a nagyobb, ezt a határt neked kell betartatnod!

Ebben a korban a testvérek között természetes a kisebb nézeteltérés, és az ebből eredő kisebb pofozgatások, ütések. A kamasz fiúk van hogy egészen egyszerűen csak ebből értenek, főleg egy testvérrel szemben.

De ez a "visszakézből kapott tőlem egy akkorát, hogy egy ideig a földön maradt" nem egy kisebb ütésnek érzem én. :D


Szóval alapvetően nem, nem volt jogos, csak képtelen vagy az indulataidat mederbe terelni.

2022. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez a "poén" olyan szinten lerágott csont, és semmi eredeti nincs benne, hogy zavarni sem tudna, azt hiszem.

Felnőtt férfiak pedig ne üssenek le kamasz gyerekeket.

2022. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Elérte a célját, sikerült felbosszantania.

Te egy végletekig buta ember vagy mert nem tudod kezelni az ő cukkolását, ő meg nem ismerte a következményét annak, hogy ha idősebbel kekeckedik akkor rosszul járhat, kap egy pofont, na booom!


Talán ebből tanul és a későbbiekben nem fog kekeckedni maximum akkor kezdi el újra amikor nem csak szellemileg lesz feletted(mint már most is) hanem fizikálisan és akkor ő fog téged lecsapni az után, hogy kiprovokálja, hogy tettlegességig bosszantson téged. Az ütésed nincs egyensúlyban az ő kekeckedésével, így számíthatsz arra, hogy ennek lesz következménye.

2022. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem jogosan. A provokáció célja, hogy idegesítsen. Sikerült neki.

Mellesleg miért lehet egyáltalán felhúzni evvel? Nem látod, mennyire buta vicc, mennyire éretlen lehet, ha még 14 évesen is ilyen dedósan próbál cikizni valakit?

Nincs a szülinapodban semmi peches. Ünnepeld március elsején, de tudatosítsd magadban, meg benne is, hogy te különleges napon születtél, és ezt kevesen mondhatják el magukról.

2022. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Aki üt, annak nincs igaza - és érvelni sem képes.

.

Elárulok egy nagy titkot: Julius cézár reformálta meg a naptárt, ő tette 29 napossá februárt.

Mégpedig úgy, hogy minden negyedik, néggyel osztható évben két (kettő) február 24.-ét kellett írni. Mind a mai napig febr. 24.-e a szökőnap!

2022. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
A pekhes szó többszöri leírására ilyen formában tényleg csak az lehet a mentség, hogy agyilag 5 éves vagy.
2022. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Valóban egy 5 éves szintjén vagy, ha ezt csak így sikerült kezelni. Nem mondom, hogy ne védd meg a határaidat, azt sem, hogy ne nyomatékosítsd esetleg fizikálisan, hogy érezze, hogy neked mennyire nem oké. De az, hogy olyat odabszol neki 22 éves létedre, hogy a földön marad, az rád nézve szánalmas. Anyád helyében mondjuk tőlem visszakézből kaptad volna meg a párját egy ilyenért. Bár, ha már a helyében lennék, akkor a kicsit állítottam volna le sokkal hamarabb. Furák vagytok.
2022. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!