Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ugye jogostam kevertem le...

Ugye jogostam kevertem le egyet a 14 éves öcsémnek? Mostmár nagyon elegem volt belőle 22.f

Figyelt kérdés

Nagyon pekhes időpontban születtem meg és ezzel folyamatosan szekál

2000 február 29-én aki nem tudná ez szökőév tehát 4 évente van.

Folyamatosan csesztetett ezzel, hogy jajj kisöcsi ne félj vigyázok rád, tisztába teszlek majd nyugi, nézek veled Micimackót meg stb mert ugye ha szökőevekben számolunk akkor én 5 éves vagyok. Nyilván én sem örülök ennek mert ez nagyon pekhes születési dátum de nem tudok vele mit csinálni.

Már többször kértem, hogy fejezze be mert nagyon idegesít de csak nem fejezte be.

Nem bírtam ki és a mai nap után miután a szüleink előtt már megint elkezdte ezt a hülyeséget, hogy megetette a kicsit meg vigyázott rám visszakézből kapott tőlem egy akkorát, hogy egy ideig a földön maradt


2022. júl. 30. 17:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember akkor sem pofozkodik.
2022. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
24%
Jól tetted, le lehet pontozni. Ha anyád nem állítja le, neked kell, teljesen mindegy, ki hány éves a sztoriban. Ennyi. Én nem veszem be a divatos elméleteket arról, hogy a testi fenyítés nem megoldás, de igenis szokott működni. Garantálom, hogy nem fog szivatni ezek után, ergo többet segített egy pofon, mint a 'Jaaaj Pistike ne bánts másokat verbálisan, kicsim, ez nem szép dolog'- féle modern nevelési szar. Aki meg rögtön agyonverést hallucinál egy visszakézből pofon miatt, nem tud szöveget értelmezni.
2022. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

"egy ideig a földön maradt"

Ez alsóhangon agyrázkódás, de ha a következő áldozat a járdaszegélybe veri a fejét, az bele is hal.

2022. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt látgam volna, most az ágyban fekve pihennéd ki a szerencsés esetben zúzódásodat, vagy szerencsétlenebben álkapocstöréssel és 3-4 ujjtöréssel lennél korházban.
2022. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

14


Akkor te sem vagy különb mint a kérdező.

2022. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
te hülye vagy. ez életed legnagyobb problémája? komolyan. és ezért verekedni. tényleg 5 éves vagy, nem felnőtt
2022. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

tudod akit szekálnak azt pont azért teszik mert szekálható. ugrik arra amivel szekálják, legyen az bármi. humorral sok mindent el lehet intézni, pofozkodás helyett. a pofon azt mutatja hogy nem tudod kezelni a helyzetet. tudod hogy az életben hányszor fogsz amiatt szívni mert megsértődsz? a munkatársaidat is meg fogod verni? legyél már felnőtt, és ne egy gyengébb gyerekkel szemben legyél férfi, aki semmit nem ártott neked, csak a szája járt

pszichológust javaslom

2022. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!