Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéreknek kötelező a...

Testvéreknek kötelező a kapcsolattartás, a kommunikáció?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 10:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a másik testvér közli vele, hogy Jani, nem akarok veled semmilyen kapcsolatot, mert ....és szépen elmondja miért, majd távozik. Onnantól nem veszi fel q telefont, nem valaszol levélre, nem nyit neki ajtót, stb.
2022. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell erőltetni. Külön élő tesómmal kb havonta 1x beszélek, a velünk élővel szintén. Ő állandó éjszakás, én nappalos. Mikor megy én már alszom, mikor jön és még alszom.
2022. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#12

Ha megkérdezhetem nincs nektek közös témátok,ügyetek vagy ellentétes személyiségek vagytok? A személyes találkozásnál szívesen találkoztok vagy fogat összeszorítva elviseled?

2022. aug. 7. 10:55
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. De ha nincs okod arra, hogy megszakítsd vele a kapcsolatot, akkor szerintem érdemes. Ha van rá nyomós ok, akkor persze még lehet tenni, nincs vele semmi baj. Viszont ha a szüleid már nem lesznek, a testvérek maradnak csak. Régen nem akartam velük tartani a kapcsolatot, de végülis mondhatni rám lett erőltetve. És utólag nagyon örülök, hogy nem hagyták, hogy eltűnjünk egymás életéből. Persze nem tudom, hogy pontosan mi a helyzet nálad, de szerintem ezt érdemes kicsit jobban átgondolni, minthogy nincs közös téma meg ellentétes személyiségek vagytok, mert ez nálunk is teljesen így van.
2022. aug. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
"fogat összeszorítva " nem viselek el senkit, aki ennyire ostoba, az megérdemli
2022. aug. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván nem kötelező, de érdemes, ha nincs nyomós indokod arra, hogy megszakítsd velük a kapcsolatot
2022. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha a testvéred erőlteti (gondolom, erről van szó), akkor sem vagy köteles tartani a kapcsolatot vele. Nyilván nem a semmiért nem akarod. Gondolkodjon el rajta alaposan, hiányzik egy testvéri kapcsolat az életedből, vagy sem, és ha tényleg nem, mondd el neki, hogy ne erőltesse, mert nem változik meg a véleményed.
2022. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ha olyan, sosem fogja megérteni. Én sem beszélek egyikkel em a háromból. Egyik hiányzott sokáig, de hiába kerestem, nem vette fel/ lerázott/ nem hívott vissza. A másik semleges, a harmadikat gyűlölöm. Persze ő nem fogja fel, mit okozott, mennyire tönkretett fizikailag is, meg lelkileg is. Mégis ( igaz, évi 2 üzenet, de) keres. Természetesen letiltva, de ált. hallani sem bírok róla. Amint meghallom, a nevét, már összeszorul és remeg a gyomrom.
2022. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem kötelező. De én imádom a testvéremet, a világon nincsen semmi ami miatt lemondanék a kapcsolat tartásról vele.
2022. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!