Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ennyire élettelen, hogy még...

Ennyire élettelen, hogy még ennyire se képes vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tesóm 26 éves és a mai napig hazatelefonál, hogy nyissuk ki neki a nagykaput, mire hazaér.

Ő egy irodában dolgozik, így nyilván nincs annyira elfáradva. Én egész nap monoton álló munkát végzek 8-12 órában, van hogy délutánra úgy érzem, hogy összecsuklok. Visszereim vannak 23 évesen... Miután hazaérek egyből lefekszem az ágyba, mert nem bírok tovább még ülni sem. De ő felhív, hogy nyissam ki neki a nagykaput, mire hazaér, mert fáradt... Utána persze számon tudja kérni, ha neki kellett a kaput kinyitnia...



2022. aug. 10. 20:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Alkalomadtán oké, de nem rendszeresen. Kérd meg hogy nézzen meg jó, lat-e rajtad portás egyenruhát. Mert ha igen, akkor némi borravalóért cserébe szívesen foglalsz neki parkolóhelyet az udvarban, sőt be is állsz, amíg ő a díszsorfal előtt egy pezsgővel a kezében befárad a szalonba megpihenni.

Viszont arra számíts hogy megszívhatod ha ő szokott téged ide-oda furikázni.

2022. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

A tesód nem életképtelen. arra van esze hogy másokat kihasználjon. Amúgy nincs ez rendben de azért tud kihasználni titeket mert ti hagyjátok. Ha lenne eszetek akkor ez nem is jutna el idáig.

Ha meg csak ennyi az összes probléma a tesóddal akkor valójában nincs is problèma. Biztos tudná viszonozni a kapu nyitást nektek valami mással. Amit csak ő csinál. Pl mindig ő főz kávét reggel. Ez csak egy példa.

Amúgy mi lesz ha nem nyitod ki soha többet? Akkor rájön 2 hét alatt hogy vagy kinyitja vagy csináltat egy elektromos kaput.

2022. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Én 10 éve dolgozok 12 órában mozgó munkát és képes vagyok arra az apróságra hogy kiszálljak az autóból, kinyissam a kaput, beálljak az autóval, kiszálljak visszacsukjak midnent, hátraguruljak az udvarra garázst kinyitom, beállok, bezárom ennyi. Igaz csak 7 éve autózok de képes vagyok erre az apró feladatra, és mindig van otthon valaki akit simán megkérhetnék hogy nyissa már ki nekem, de nem teszem meg, mert nem tart semeddig megcsinálni ezt a műveletet. Szüleimet nem szívesen terhelem ilyenekkel, tesóm meg nem mindig van otthon. A te tesód meg maximum szellemileg fáradhat el ilyen munkába,fizikailag nem, és ennyi mozgás nem ártana meg neki.


Legközelebb közöld vele hogy eddig voltál a csicskája, és ha annyira nehezére esik ez az apróság akkor kezdjen el spórolni elektromos kapunyitó rendszerre csak egyszer kell megvenni és rákölteni a beépítési díjat.

2022. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lolgecc is nyitogatja folyton a pofonládát , ez egy borzalom nem lehet a tesódat leállítani ?? Ez már a vicc kategória. Anyám csinál ilyet még de ő hetven felett van..
2022. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%
Az én olvasatomban ez a törtéent a 'két lusta disznó, ha találkozik'...Téged vajon ki szolgál ki, ha munkából egyből az ágyba esel, mert fáj és fáradt is vagy? A tesódnak van egy kérése, elvárása, miért nem, ha van olyan hülye, aki ehhez ugrál neki? Egyébként én a helyedben inkább arra keresném a megoldást, hogy mi lesz veled pár év múlva, ha már 23 évesen ennyire tropára vág egészségügyileg egy munkanap.
2022. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az életképtelen, mit nyitogatod a kaput neki? Nyissa ki magának.
2022. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Reggel leveszed a kaput, probléma megoldva.
2022. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!