Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagytesók, ti mit tennétek a...

Nagytesók, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A húgomnak tavasszal lett barátja, vele is feküdt le először. De csak most mesélt a dologról. Ő 18 a barátja 20. A húgom elmondta, hogy nem védekeznek, vagyis hogy “naptármódszerrel”, de az kb a semmivel egyenlő. Már bánom hogy nem beszéltem vele én anyu helyett amikor ott volt az ideje, mert most bárhogy magyarázom neki hogy ez felelőtlenség nem érti meg. Csak szeretném megóvni egy nem várt babától, vagy esetleg fertőzéstől (mert a srác nincs tesztelve, neki is az első olyan partnere akivel le is feküdt, de mint tudjuk orál és egyebek közben is meg lehet fertőződni.) Szóval gondolkoztam hogy elviszem nőgyógyászhoz, hogy hátha ha az orvos beszél neki a védekezés fontosságáról akkor megérti, plusz tesztelni kéne némi betegségekre is, de ha ő nem akarja nem tudok mit tenni. Szerintetek mit csináljak? 28N

2022. aug. 11. 17:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20%
Mint egy taknyos kölök? Az gáz.. elvileg nagykorú, agyilag nagyon gyerek.
2022. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Mi alapvetően hüvelygyűrűt és gumit is használunk, mert rettenetesen parázós vagyok, de részben szakmabeliként (biológus) mondom, hogy azért a naptár módszer nem egy mese. Közel sem olyan, mint a megszakításos "védekezés".


Én a helyedben inkább meggyőződnék arról, hogy megfelelően képben van-e a módszerrel, van-e elég ismerete azzal kapcsolatban, hogy hogyan kell hatékonyan alkalmazni.

2022. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Például ő hasznos lehet a tesódnak, ha ezt a vonalat képviseli.

2022. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
73%
12 te kevered a naptár módszert a termékenység tudat módszerrel.
2022. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

???

A termékenységtudat módszerének része a naptármódszer...

2022. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
Plusz a testhőmérséklet mérése és a hüvelyváladék vizsgálata. Ezek így együtt adják a termékenységtudatot.
2022. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
16....No.... A második része az igaz, de a naptár módszer alapból kb annyit ér, mintha fogat mosnék sz3x előtt....folev azért, mert lehet, hogy a mostani ciklusom 28 napos, a következő meg 34.
2022. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha a saját kamasz koromra(17-18) emlékszem vissza, nekem nagyon rendszertelen volt, volt hogy 3 hónapig semmi, aztán meg 20 nap különbséggel kettő is. A doki azt mondta ez kamaszként normális, és majd beáll (így is lett). Valamint azt is tudom, hogy ha egymásnak esik két felspanolt fiatal, egyik sem arra gondol hogy a lány épp melyik szakaszban lehet… vagyis saját tapasztalat alapján nem így volt, gumi és kész, akkor sem 100%, de jóval biztonságosabb.
2022. aug. 11. 23:26
 19/29 anonim ***** válasza:
8%

Nekem meg világ életemben óramű pontossággal működött... Minden test más.


Egyébként ha egymásnak esik két felspanolt fiatal és nincs náluk gumi, pontosan ugyanez a helyzet.


Paramami vagy, mielőtt egyáltalán mami lennél.


Egyébként meg nem akarok gecı lenni, de az abortusz sem a világ vége. Ha hülye, akkor csinálja, legkésőbb megtanulja akkor, mikor kikaparják belőle a gyereket.

2022. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Persze, nem nagy cucc, de érzelmileg sem? Soha nem felejti el, és ő tudom hogy nagyon nehezen kezelné.
2022. aug. 11. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!