Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen nagytesónak lenni?...

Milyen nagytesónak lenni? Hogy érzel a kistesód felé?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, csak egy bátyám van, akit nagyon szeretek, tudom, hogy ő is szeret, de a kérdésem szempontjából nem a szeretet a lényeg. Hanem én pl. felnézek rá, mindig is olyan akartam lenni, mint ő, csodálom őt, de csak titokban, sohase mondanám ezt el neki se és másnak se. Persze néha az idegeimre megy, hogy ő a nagy, ezért mindig neki kell, hogy igaza legyen, a szüleim is inkább rá hallgatnak, ill. neki több mindent szabad ugye. De lényegében ő a "példaképem", és tudom, hogy mindig megvédene és jót akar nekem, mindig segít. Nem is tudom, mit csinálnék nélküle. Tényleg mindenben tud segíteni, ő tanított meg rengeteg dologra, és valami csoda folytán rá hallgatok. pl. a szüleimre soha. Persze többnyire nem látom be, hogy igaza van, de titokban tudom, és tényleg megfogadom a tanácsait. Ő annyi mindent adott már nekem, én meg nagyjából semmit neki. Kíváncsi lennék, ő hogy viszonyul hozzám, miket gondol. Úgy érzem, ő kötelességének hiszi, hogy megvédjen engem. Már egész kicsi koromban is ha pl. piszkált valaki, akkor jött a bátyám és elintézett mindenkit, aki meg mert bántani:D

Ti hogy vagytok ezzel? Leginkább az érdekel, akinek kisebb tesója van. Mit éreztek vele kapcsolatban?


2014. ápr. 22. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, nekem öcsém van...Amíg kicsi volt idegesített, folyton marakodtunk...:P De ahogy nőttünk úgy lett egyre jobb a viszonyunk, nagyon problémás kamaszkora volt, a családból egyedül tudott őszinte lenni, és csak én tudtam rá hatni...Mostmár én anyuka vagyok és szerencsére mindenben számíthatok rá...nagyon jó tesók vagyunk...:) Felnőttünk...:)
2014. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bátyám van én öcs vagyok! Régen utáltok egymást semmit se csináltunk együtt! De most hogy cseperedünk föl együtt járunk el tipp mixelni mozizni meg ilyenek! Régen csajozni is jártunk ő szerzett lányt én azóta egyedül próbálkozok de nem megy :D Buliba és akartam hívni de nem képes sose jönni de nem haragszok meg rá mert otthon ülősebb ilyenkor nézzük a kedvenc sorozatunk! :D Azt veszem észre hogy testvér kapcsolat jobban működik 13 éves kor fölött. A felnőtt kort nem tudom mert keresztapám anyám bátya elég egy szar ember szerintem. Mindig csak akkor jön ha pénz kel 1x én küldtem el hogy ha pénz kell fordulhatsz vissza! Azóta utál a család anyai ága! Mondjuk nem is zavar mert apámon anyámon és bátyámon kívül mindenkit rühellek ebben a családban! Nagyanyám apai ágról arról beszél hogy unokatestvéremék milyen jók mert kimentek külföldre dolgozni meg minden meg jaj de szép felköszöntötted születésnapján meg minden idiótaságon? (Ui:. Engem a POSTÁS felköszöntött de a drága unokatestvéremék erre már nem méltóztattak engem) És mindig róluk áradozik és elegem van belőle hogy tűrnöm kell! Bátyámmal ezt mind kibeszéljük ő is ezen a véleményen van! Azt terveztük hogy mikor mind a ketten 18 fölött leszünk veszünk majd pesten vagy szegeden egy házat és ott élünk 2-en :D
2014. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 17 éves lány vagyok. van egy 13 éves öcsém és egy 16 éves hugom....mindkettőt szeretem de néha az idegeimre mennek.... Sokszor veszekszünk minden apróságon is.. Ilyenkor mindig az van h anyu vagy apu mindig azzal j h 'Te vagy a nagyobb neked kéne példát mutatni!"

Meg ehhez hasonló dolgok....Mondjuk én néha utálom h én vagyok a nagyobb... Mert biztos ha mindig van valami gubanc itthon akkor az az én felelősségem!!! :)

De összességében nem olyan rosz.... aszem röviden ennyi!!!

2014. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!