Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt utólag visszagondolva...

Mi volt utólag visszagondolva a legdurvább élményetek gyerekkorotokból, ami a tesótokhoz köthető/amit megcsinált veletek, de amit akkor nem gondoltatok durvának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 20:15
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
92%
Szerencsére a poénkodáson kívül semmi durva dolog nem volt.
2022. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
95%

Hát, kérdező, a tied a legkevésbé se kismiska a többihez képest! Konkrétan egy pszichiáterért kiáltó szado-mazo páros voltatok! Mondjuk, itt még mások is az előbbiek.

Nagymamám arra ment haza, hogy a 6 éves anyukám bezárta a 4 éves öccsét az első emeleten a két ablak közé.

2022. aug. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
52%
Testvérem, és közöttem nagyon szoros kapcsolat van, már egészen születésem óta. Egyszer nem bántottuk egymást, még szóval sem, összetartottunk a legnehezebb időben, mikor elköltözött otthontól, nekem az kín szenvedés volt, de a mai napig minden nap találkozunk, imádjuk egymást.
2022. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%
A 2 bátyám össze verekedett én meg közéjük ugrottam és az én combomba harapott bele egyik, másik meg tovább ütötte...
2022. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
96%

Itt olvasgatva a többi sztorit az enyém nagyon enyhe :D

Kicsi volt még öcsém, olyan 2 éves én meg 13. Esernyőkkel játszottunk, kardoztunk vele, nyitogattuk stb. Ő egyszercsak megnyomta a sajátját a gombot, ami hosszabbra ereszti és telibe pofán talált vele. Nyilván nem volt kellemes élmény, baromira fájt, mai napig látszik a heg, de nem haragszom rá, hiszen még kis totyogós volt.

2022. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
74%
Tök jó neked, jó lehet egy ilyen testvéri kapcsolat!
2022. aug. 12. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, a 16-os válaszom a 13-asnak ment.
2022. aug. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Kiszöktünk az utcára éjjel (akkor még nem volt médiahír a pedofília, meg hogy mit tehetnek a kihalt utcán tízéves kislányokkal, így nem is féltünk)

Unokaöcsém majdnem eltörte a karomat - nem direkt, csak azzal hülyéskedtünk, ki az erősebb (ő fiú én lány), lefogott és próbáltam kiszabadulni :D

Szintén neki felszakadt a szemöldöke, mikor fogócskázáskor nekirohant egy kiálló vasrúdnak

De tényleges kéztörés is volt bringázás közben, meg majdnem felgyújtottuk a mezőt mert cigiztünk :D

2022. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt! Milyen sztorik vannak itt! Velem csak olyanokat csinált a tesóm, amiket akkor is durvának találtam (verések, alázások, ő volt a nagyobb, engem is sírásig bántott, mint a 4-es válaszában, lelkileg maradandó lett), de sok itteni történet még úgy is túltesz rajta veszélyességben, hogy az a válaszolók szemében csak játék volt. Jesszusom, életveszélyesek voltatok! 😅


Van két gyerekem, még kicsik, de előre rettegek, hogy egyszer majd kettesben kell hagynom őket 🙄

2022. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
94%
Kíváncsi lennék ezek között ami le lett pontozva, miért, nem hihető vagy nem elég durva?
2022. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!