Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt utólag visszagondolva...

Mi volt utólag visszagondolva a legdurvább élményetek gyerekkorotokból, ami a tesótokhoz köthető/amit megcsinált veletek, de amit akkor nem gondoltatok durvának?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 20:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
91%

Volt sok durva verekedésünk, veszekedésünk, de nem ez volt a legdurvább.


Nyáron már egész pici korunktól egyedül voltunk otthon. Én olyan 9, öcsém olyan 6 éves lehetett. Sajnos apukánk nem volt a helyzet magaslatán, mindenkiben megbízott. Egyik munkatársának, egy Géza nevezetű csávónak a 18 éves feleségét meg a 4-5 éves kisfiát, Gézukát hozta haza reggel, mielőtt el nem ment dolgozni, hogy hagy maradhasson velünk aznap a gyerekkel. Nem volt semmi azon kívül, hogy szellemes meg ördögűzős videókat néztünk vele a neten, de akkor is bizarr így visszagondolva, hogy egy vadidegen nővel meg a fiával voltunk egész nap, ott ettek nálunk, ott ittak, meg az ördögűzős videók után nem mertem bemenni a házba csak az udvaron mertem lenni, és emlékszem, hogy ott a hintáknál arról beszélgettünk, hogy 10-11 évesen az osztálytársai már terhesek voltak.

2022. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 020310192051759397 ***** válasza:
98%
A kistesómmal összevesztünk és elkezdtünk verekedni. Ő megharapot és bedagadt a lábam.
2022. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
99%

Nem velem, a férjemmel történt, 7 éves volt, mikor kishúga született. Ők a harmadikon, egy pajtása a második emeleten laktak lakott. Azt beszélték meg, hogy ő ledobja a kishúgát az erkélyen, a jatszótársa majd kifogja 😃😆 Anyósom az utolsó pillanatban lépett közbe.

Ez volt az egyik alkalom a sok közül, amikor elverték az uram seggét. Nagyon rossz gyerek volt.

2022. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Össze vissza manipulálta a szüleim. Mindenfélét kitalált rólam. Pl.: Terhes vagyok, lopok tőlük, közben meg ő lopta folyamatosan a pénzt tőlük, kibuktam egyetemről meg hogy csak kitalálom, hogy dolgozok mellette. Közben meg fizettem magamnak a lakhatást meg a kaját. Később eljegyeztek, de végig abban reménykedett, hogy szétmegyünk, aztán összeházasodtunk. Szüleimet teljesen ellenem fordította azóta. Valószínűleg a vagyonból is kitagadtak, de nem nagyon érdekel már. Karma tette szépen a dolgát, otthon rohad pasi nélkül, munka nélkül. Az a 10 millió meg amit örököltem volna olyan szinten semmi, hogy a vállalkozásom is többet ér
2022. szept. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
91%

Az én öcsém csak mindíg csinált valamit amitől anyám ideges lett, aztán rám fogta. Ő volt a kiskedvenc. De szándékosan azért csinált mindíg h4lyeséget hogy rám tudja kenni mert ez volt neki a hobbija. Bántani nem tudott, volt hogy ő ütött meg hamarabb de mindíg én vertem meg aztán össze vissza hazudott anyámnak az meg nyilván elkezdte babusgatni velem meg ordibálni.

De például olyat is csinált, hogy kb 1 órára elmentek anyámék addig nem is voltunk egy szobába konkrétan aztán mikor hazajöttek ELKEZDETT KAMUBÓL SÍRNI és kitalálta hogy megvertem amég nem voltak itthon. Anyám egyből nekem esett, de ott szerencse fater is itthon volt aki tudta hogy nem hazudok. 1-2 dolog neki is rosszul eshetett pl mikor apám nyíltan mondta mindíg hogy én vagyok a kedvenc gyereke. (amúgy sose volt itthon szóval bármi volt mindíg anyámtól kaptam az ívet mert úgyis mindenért én voltam a hibás) Amúgy utólag visszagondolva kib4szott nagy szerencse hogy öcsémmel nem voltunk többet összezárva felügyelet nélkül, mert sajnos komolyan mondom hogy b1ztos hogy egyszer agyonvertem volna. Sose akartam bántani de mindíg rászolgált az ilyen húzásaival, és az a kemény hogy konkrétan tudta ő is a forgatókönyvet de élvezte. Csinál valamit, rám fogja, megverem aztán anyám babusgatja és én vagyok a rossz. Amúgy volt hogy tök random meg akart verni, sose tudta felfogni hogy mindíg ő marad alul.

2022. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
95%

Tesó lelökött a lépcsőn. De ha nem regélnek erről, nem is emlékeznék, olyan kicsik voltunk. Valószínűleg nem is direkt lökött le.

Amúgy nem lett bajom, pár lépcsőt gurult, anyu elkapott ..

2022. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt elég kicsi koroman tudtam, hogy öcsém kihasználja azt vastagon, hogy a szüleimnek ő a kedvence, és jogtalanul bemószerol engem mindenféle hazugsággal, szekál, bánt (fizikailag és lelkileg)... viszont volt egy olyan viselkedése, amivel kapcsolatban nemrég döbbentem rá, mennyire "kis" pszichopata jellemre utalt... persze azt tudtam, hogy gonosz, akkor is, de a helyzet durvasága most döbbentett meg igazán. Hogy konkrétan saját magát ütöte néha addig, amíg nem lett nyoma, és akko azt mondta anyámnak, én vertem meg, és elhitték neki.
2022. nov. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
32%

Fél éves koromban lábújhegyen álltam a kádban, a számba épphogy nem folydogált be a viz, teli erőből üvöltöttem. Tisztán érzem a rettegést. Nem is a haláltól féltem, inkább valami mélyebbtől, hogy nem kapok majd levegőt ( gondolom ösztön érzés, mivel tudatosan most is érzem, hogy nem tudtam ezt, csak azt, hogy szenvedni fogok).

A nagyobbik nővérem a kádban volt és csak nézett rám néha.

Csak kb összesen fél perc van meg az egészből mára, de mamám elmondása szerint, ő kapott ki a kádból.

Szóval aki azt mondja. Mit is szokott a sok semmihez se értő gagyogni?

2?, 3 éves kor alatt nem emlékezhetsz semmire sem? Na.., ők nem tudják mit jelent a trauma.

2023. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
62%
Fél éves korból biztos nem emlékszel... max azért generált az agyad valamit, mert elmondták részletesen...
2023. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
28%
#38, #39 Nekem is van emlékem még beszédképtelen koromból és nem elmesélés alapján, mivel pontosan fel tudtam idézni a szoba részleteit, hogy hol volt akkor az ágy, a szekrény, hogy néztek ki a bútorok, hogy hol ültünk mi anyával, hogy a kis könyv lapjai ilyen fura kapcsokkal voltak összetűzve, hogy milyen volt benne a rajz, amivel kapcsolatos az emlékem. Anya ilyen részletesen nem mesélte el a sztorit (miért is tette volna? Senki nem mesél ilyen részletesen), én mondtam el neki, hogy igen erre emlékszem, ez meg ez itt volt a szobában, ilyen volt a függöny, itt ültünk mi a földön, ilyen volt a könyv, stb...
2023. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!