Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha oda kell adnom...

Mit tegyek, ha oda kell adnom a SAJÁT telefonomat a testvéremnek?

Figyelt kérdés

17f vagyok, kb egy éve vettem egy iPhone X-t, mert ki akartam próbálni hogy nekem tetszene-e az almás telók világa, és annyira beleszerettem a rendszerbe, hogy a napokban lecseréltem egy 13 Pro-ra, mert a két pont ahol elavulást éreztem az az akksi és a kamera volt, ez pedig minden igényem kielégíti.

Viszont anyum azt akarja, hogy az X-t adjam oda az öcsémnek (13f) aki egyébként 3 hónapja kapott egy samsungot, én pedig hiába mondom neki, hogy nem tudom odaadni mert el fogom adni a telefont (már megvan a vevő is..) nem érdekli.

Vállaljam a kockázatot és adjam el a telót (nagyon jó áron sikerülne eladnom hisz vigyáztam rá, sokat dolgoztam érte) vagy adjam oda az öcsémnek, így bukva a pénzt, és nincs is rá szüksége?


2022. aug. 21. 23:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját pénzedből vetted, akkor add el. Maximum ajánld fel anyukádnak, hogy ha ad érte annyit, amennyiért meghirdetted, akkor neki adod és ő odaadhatja az öcsédnek. Ingyen semmiképp se add nekik.
2022. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

A kispötsök időnként szándékosan szokták eltörni a telefonjaikat, mert megunták, és apu-anyu akkor majd vesz nekik újat. Soha nem fog megtanulni vigyázni a dolgaira és felelősséget vállalni, ha most hagyod h tőled kikénszerítsék az iPhone-t, és ő jutalmazva legyen a hanyagságáért vagy szándékos károkozásáért.


Mondd meg neki, h javíttassa meg a kijelzőt a saját zsebpénzéből.

2022. aug. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%
Te vetted add el es kész, a penzt meg rakd el mert ayud valszeg elakarja majd venni...
2022. aug. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor adnám oda az öcsémnek ha anyám hajlandó lenne kifizetni azt az összeget amit a vevő. Egyébként is a te érdemed hogy jó állapotban van a telefon és jó pénzért el tudod adni. Ha meg a tesód a 3 hónapos telefonját összetörte, akkor ő gondja. A szüleitek helyében egy jó ideig én biztos nem vennék/adatnék neki másikat, csak azért hogy aztán azt is jól összetörje.
2022. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
94%
Olcso anyad van, rajtad akar sporolni... Gondolom felmenne benne a pumpa ha pénzt kernel erte v is amennyiert eladnad, jonne a baromsagokkal h o szült o fizet mindent stb.... Anyiert amennyiert vetted biztos nem adna ki teloert a koloknek, de persze majd te ingyen adsz egy ilyen volumenu ajandekot... Add el minél elobb, mert egyser azt veszed majd eszre h mar benyulta es tovab adta az ocsednek. Add el a penzt is dugd el stb ahogy tudod, meg caak szabadulj tole.
2022. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Eladod aztán kész.
2022. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%
Add el és a bevételt dugd olyan helyre, ahol nem találják meg
2022. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Add el.
2022. aug. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván eladhatod, hiszen a tiéd. Csak azt ne felejtsd el, hogy anyadnak se kell ám a te kérdéseidet teljesítenie.
2022. aug. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Add el és ne add oda az árát.
2022. aug. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!