Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tartanátok a kapcsolatot egy...

Tartanátok a kapcsolatot egy ilyen testvérrel?

Figyelt kérdés
Aki minden héten kábítószert használ. Bulikba jár a haverjaival, kokaint, ecstasyt, amfetamint használ. Hétköznap meg néha füvezik.

2022. szept. 5. 22:28
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy ez tök sztereotípia, nekem tök sok ismerősöm, sőt párom is ilyen volt fiatalon, ma meg se mondanád róla. Nem mindenki végzi úgy mint a filmekben, lezüllve, persze van olyan is. Amikor megismertem páromat, akkor már csak füvezett, de minden barátnőm emiatt is le akart beszélni róla, aztán tök magától azt is abbahagyta, ma már sört se iszik, csak társaságban. De unokatesóim közül, haverjaim közül is mentek át páran ilyen korszakon. Ha veled normális, emiatt ne ignoráld, próbáljátok helyes útra terelni. De te ismered, esetleg ha bővebben írnál róla, meg lehetne mondani.


Amúgy onnan tudom, hogy egyik unokatesóm még mindig tolja, hogy totál kerüli az egész családot, nem akarja, hogy rájöjjenek, de képeken látszik az arcán, viszont még mindig nagyon kedvelem őt, csak sajnálom.


Hány éves tesód?

2022. szept. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
89%
Én is ismertem csak hétvégi használót. Hetkozben amikor dolgozott nem használta. De a kor se mindegy. Van aki nem tudja és nem is akarja kontrollálni a használatot.
2022. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

Aki csak hétvégi használó, és mellette van állása, normális, stb. igen.


Aki teljesen a drog rabja, vele nem, sőt, a címemet is titkosíttatnám, nehogy megtaláljon.

2022. szept. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Míg nem teszi le addig nem.
2022. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

a kerdes jo. az idealista enem azt mondana, igen es minden eszkozzel megprobalnam a helyes utra terelni, mert a testverem, ki segitene neki, ha en nem.

de a valosag altalaban az, hogy pont lexarja es ugyanugy fogja csinalni te meg vegignezed + kihasznal. szoval valszeg nem.

2022. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
Nekem alkoholista-gyógyszerfüggő barátommal meg kellett szakítanom a kapcsolatot, mert a többszörösére emelt Xanax-adagja miatt éjjelente is felhívott, hogy hajnalban szaladjak el a saját háziorvosomhoz, írassak Xanaxot, és vigyem el neki, mert bár másik két ember is írat neki a saját adagján felül, az már nem elég. Meg piára is folyton pénzt kéregetett. Függőnél ez nem kikerülhető hátrány.
2022. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
84%
16. Az a barátod, nem a testvéred. A baráttal én is megszakitanam a kapcsolatot. Egy testvért akit szeretsz viszont nem tudsz ilyen könnyen elengedni. Ha szereted.
2022. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne más, a barátot nem szereted? Őt ráadásul magadnak választottad, a testvért nem te kértes, csak ledobta melléd a gép. Őszintén, soha nem fogom ezt a mentalitást megérteni, miért kellene bizonyos embereknek mindent elnézzek és tolerálnom pusztán genetika és holmi közös dna miatt...
2022. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

* kérted

** dns

2022. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!