Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha a testvéretek ilyen lenne,...

Ha a testvéretek ilyen lenne, tartanátok a kapcsolatot a későbbiekben?

Figyelt kérdés

Kamaszkorától az a hitvallása, hogy ő nem végez házimunkát, mert nem az ő dolga.


Mivel csendes és nem konfrontálódik ezért rendesnek tűnhet. Viszont már többször csinált furcsa dolgokat. Törülközőmbe, amit kint hagytam fürdés után, fogpiszkálókat rakott.

Kidobott olyan tárgyakat, amik nekem fontosak voltak. Máskor a kuka közelébe sem megy.


Érezteti, ha kettesben vagytok, hogy lenéz. Nem túl feltűnően, nehogy a szülő észrevegye, előtte máshogyan viselkedik. Szülővel kedves.


Szülő szerint én vagyok a rossz, mert nem akarok vele foglalkozni, beszélgetni.



2018. júl. 22. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Magamtol biztos nem keresnem a tarsasagat.
2018. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem hitvallás (házimunka megtagadása) hanem lustaság, és neveletlenség. A tesódnak két hatalmas pofon kell, hogy megtudja mi az a hitvallás.
2018. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én a kagylót lecsapnám egy ilyen személyre, akárkim is legyen. Keserítse más életét, el tudom cseszni egyedül is! Anyámékkal se nagyon foglalkoznék, ha ennyire agyon van ajnározva ez a xarházi. Egyék meg, amit főztek, de nélkülem!
2018. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Faszit hogyhogy nem moderálja ki, míg a xarházit sz-el igen? Valaki magyarázza el!
2018. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

azt nem írtad hány évesek vagytok és milyen lehetőséged van a kapcsolat bontására.mert ha együtt laktok akkor szerintem semmilyen.későbbiekben változhat a kapcsolat,az is lehet rosszabb lesz.de lehet üzletileg tdudtok egymásnak segíteni ha nincs nagy utálat köztetek.nálunk is ez van.

én is rühellem tesómat,mert egy komplett idióta.

egoista,kapzsi gyökér.persze ő okosnak tarja magát. :)

konkrétan meglopott minket.eladta a saját házunkat,mert a nevén volt és mi semmit nem tudtunk tenni ellene.amíg mi muszályból pesten éltünk.de anyám szerint semmi baj,jó nekünk az albérletbe.amig meg nem döglünk :).

de attól még segítünk egymásnak más dolgokban ha szükség van rá.

2018. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kösz a gyors válaszokat Én már 10 éve nem lakom otthon. Ő huszonéves és harminc elmúltam. Egy másik kérdés gondolkoztatott el meddig tart valakinek a tűréshatára család esetében. Azért merült fel bennem mert folyamatosan engem hibáztatnak. Családi eseményeken nyüstölnek félrevon édesanyám ugyan nyissak már a testvérem felé. Felejtenem kéne a rosszat hasonlók. 44% Ez nagyon szomorú, itt még nem tartunk de anyagi dolgokban könyörtelen önző. Nem egyszer hazudott ilyen téren. Erős lehetsz ha ennek ellenére is normálisan kezeled.
2018. júl. 22. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, mit mond a szülő.


Amiket leírtál, egyértelműen pszichopátiás jellemzők.

2018. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, vagy lwgalábbis a legminimalisabbra szorítanám, barmit is mondanak a szülök.
2018. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ott enné meg a penész, ahol van, pesztrálják a szülők! Egyszer dobná csak ki tudatosan a holmijaimat... Én nem kértem ilyen testvért, úgyhogy nem tartanék rá igényt.
2022. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta mizu, kérdező?
2022. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!