Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem illetlen a...

Szerintetek nem illetlen a húgomék viselkedése?

Figyelt kérdés
Péntek este az unokahúgom nálam aludt, mert a húgom kérte, hogy vigyázzak rá. Szombaton délelőtt vissza vittem, és a húgom meg a férje pizsamában mászkáltak és pakoltak. Nem akarok csúnyát mondani, de úgy nézett ki a lakás mintha minden egyes pontján csinálták volna, de lehet csak beleképzelem… Az asztalon 2 üres borosüveg, mosatlan tányérok, a húgom úgy vigyorgott kb mint az esküvőjén utoljára, szerintem. Megkérdezte a kislányt, hogy van-e kedve egy mesenézős pizsipartyhoz, erre a kislány azt válaszolta, hogy igeeen, és szaladt átöltözni. A húgom meg elkezdte nekem mondani, hogy nagyon köszönik, hogy vigyáztam a gyerekre, és nagyon jó volt egy este kettesben. Nem mondom, hogy gyerek után nem lehet csinálni, de kicsit le kéne higgadni, nem? Vagy ez már a “kistesó project”, mivel 4 éves már a lányuk?

2022. szept. 19. 17:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%
"Ez olyan lenne, mintha azt mondanám, ...." Ugy van!!! Magadban meg gondolhatod, hogy milyen könnyen tudsz örömöt okozni a hugodnak meg a férjének. Ráadásul egy filléredbe se kerül. Vagy valamiért ezt te elitéled? Fejtsd már ki, hogy miért?
2022. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%

Továbbra se értem, mi az illetlen dolog abban, ha egy fiatal házaspár szexuális életet él...


Kérdező, nálad van baj nyakon felül? :-D

2022. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
87%

Szerintem abszolút nem illetlen a tesód viselkedése. Nyílván volt egy jó estéjük a te segítségeddel. Szerintem ez tök okés. Nekem is van gyerekem és imádom ha csak 1szer valaki azt mondja aludjon ott. A szülők ilyenkor tudják igazán elengedni magukat. Ha jót akarsz nekik és elvagy a kicsivel és nincs nagy távolság köztetek, hidd el nagyon hálásak lesznek ha néha elviszem magaddal.

Ja és én a tesómmal simán beszélek a szexrôl ez nem egy tabu téma köztünk.

2022. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
94%

Van gyerekunk es szoktunk szexelni is, eleg gyakran, ha esetleg a mamanal alszik, akkor meg fel se kelunk az agybol 2 napig, amig ott van :D Csak zabalunk, neha alkoholt is iszunk, alszunk es szexelunk.

Es akkor most mi van? Gyerek utan vege az eletnek? Errol nekem elfelejtettek szolni, de most ezt eszbentartom, koszi kerdezo 🤷‍♀️

2022. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
95%

Hallod, lehet nem is dugtak, csak végre a bortól bekómálva kialudták magukat.

Én is vigyorgok kipihenten.

2022. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%

illetlen, hogy egy házaspár szexel?

Nem kéne neked is valami pasi???

2022. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
Te sem vagy még 16 ha ez ennyire mellbevágó volt neked.
2022. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmi illetlen a dologban, jól tették, hogy kicsit kikapcsolódtak. Attól, hogy gyerekük lett ők még egy pár, minden kapcsolatban kellenek az ilyenek
2022. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
84%
Te mikor szexeltél utoljára?
2022. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez olybá tűnik, hogy éhes disznó makkal álmodik...
2022. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!