Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek nem illetlen a...

Szerintetek nem illetlen a húgomék viselkedése?

Figyelt kérdés
Péntek este az unokahúgom nálam aludt, mert a húgom kérte, hogy vigyázzak rá. Szombaton délelőtt vissza vittem, és a húgom meg a férje pizsamában mászkáltak és pakoltak. Nem akarok csúnyát mondani, de úgy nézett ki a lakás mintha minden egyes pontján csinálták volna, de lehet csak beleképzelem… Az asztalon 2 üres borosüveg, mosatlan tányérok, a húgom úgy vigyorgott kb mint az esküvőjén utoljára, szerintem. Megkérdezte a kislányt, hogy van-e kedve egy mesenézős pizsipartyhoz, erre a kislány azt válaszolta, hogy igeeen, és szaladt átöltözni. A húgom meg elkezdte nekem mondani, hogy nagyon köszönik, hogy vigyáztam a gyerekre, és nagyon jó volt egy este kettesben. Nem mondom, hogy gyerek után nem lehet csinálni, de kicsit le kéne higgadni, nem? Vagy ez már a “kistesó project”, mivel 4 éves már a lányuk?

2022. szept. 19. 17:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez ugyanaz a troll amúgy, mint akinek délelőtt törölték azt a kérdését, miszerint mekkora pofátlanság a felnőtt családos lányától az, hogy kora reggel bevásárolt neki, de nem pakolta el a dolgokat.
2022. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Nézd a jó oldalát, legalább nem pakol a fagyasztódban a tesó meg a sógor.
2022. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
96%
Mindjárt jön a húsos-csontos is? :-DDD
2022. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
95%
Dugjal te is, radfer.
2022. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
93%
Jön a glamour napok 20% kedvezmény lesz a vibrátorokra több s€xshopban is. Küldjem kuponkódokat?
2022. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
89%

Ordít rólad, hogy irigykedsz a húgodra, hogy bár fiatalabb nálad, mégis van férje, akivel szexelnek is.

Ennyi az egész, semmi több.

2022. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem kéen ennyire irignyek lenni.
2022. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

Kezdjük ott, hogy részleteket nem tudsz, tehát valószínűleg nem csináltak semmi illetlent. Ha esetleg a kertben is dugtak volna annyira, hogy még 3 utcával is lehetett hallani, na, az tényleg illetlen lett volna.


Az, hogy nem patinás rend fogadott, amikor visszavitted a kislányt, az meg pláne nem illletlenség, mivel nem vendégségbe mentél.

2022. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
92%

Menj és dugasd meg magad te is valakivel és ne ilyeneken pörögj. Neked csak egy méretes f*az hiányzik. Hidd el megnyugszik a lelki világod tőle. 😂😀😉

26/N

2022. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem!
2022. szept. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!