Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 15 év van köztem és a tesóm...

15 év van köztem és a tesóm között, akit lassan már utálok, mert szeretnem kell, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Direkt nem testvéresbe írtam, mert nem érzem magam testvérnek.

Van egy 20 éves nővérem, én 16 vagyok, húgom 15, öcsém novemberben lesz 1 éves.


Apai és anyai unokatesók között is mi vagyunk a legkisebbek. Távol élő unokatesóimnak van gyereke, de velük 10 évente egyszer találkozunk max. Közeli unokatesóink 21-28 év között vannak, egynek van gyereke, de vele sincs napi szinten kapcsolat, fél évente egy közös vacsi.


Ebből adódóan nem voltak kisgyerekek a mi környezetünkben, mert mi voltunk a kisgyerekek.

Tavaly megszületett az öcsénk, aki kikészít. Nővérem nem lakik velünk, húgom gügyög neki meg segít a gyerek körül, én meg csak kívülállóként vagyok. Még mindig nem tudom megszokni, hogy van, mert 15 évig nem volt.

Anyám szemében is lejebb kerültem, amikor mondtam, hogy nem szeretem az öcsémet. Egy idegesítő kis sz.ros, a gyereksírástól már nekem lesz depresszióm. Anyám és apám se nagyon foglalkozik velünk születése óta, mindent magunknak kell megoldanunk, a jegyeinkről jó rég óta nem tudnak semmit, ha a bizonyítványomat nem mutatom meg nekik, akkor nem is látták volna, húgomét abszolút nem látták. Erről már beszéltem velük, hogy jó lenne, ha nem lennénk lesz.rva, de nem érdekli őket. Vagy pár napig megpróbálnak figyelni ránk, aztán meg ugyanez.


2022. szept. 22. 16:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
62%

De mit kell ezen felfogni? Az nem lehet, hogy siman csak akartak meg egy gyereket? Nem? Ez olyan lehetetlen?:D

Aztan lehet becsuszott, de elvetetni meg mar nem akartak.

Teljesen mindegy, hogy milyen okbol vallaltak meg egy gyereket, ez a helyzet mar adott,ezzel kell egyutt elni, ez van.

2022. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%

Senkinek semmi köze ahhoz h miért akartak egy kisbabát.

Felnőtt emberek. Jó hogy ne kérjenek engedélyt a kamasztól hogy lehet e gyerekük.....

2022. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%
Biztos szintén tinik írják ezeket a válaszokat, hogy minek kellett nekik még egy gyerek. Amúgy hihetetlen, hogy ilyen rosszindulatúak a mai tinik. Én 16 voltam mikor húgom született és imádtam őt! Nagyon sokat foglalkoztam vele. Eszembe nem jutott gyűlölködni vagy féltékenykedni. Szerintem te csak féltékeny vagy kérdező egy sértődött kis hülyegyerek.
2022. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Én kamasz gyerekek anyukájaként írom, hogy minek kellet ennyi idősen megint gyerek.

Ez a kor már nem a babázás ideje, ezért is borult meg a családi béke.

Ennyi idős emberek már fáradtak, anyukánál lassan kopogtat a klimax, apuka kapuzár...

Minden együtt, hogy senki ne érezze jól magát a családban.

Nem sok észre vall a döntésük, hiszen a szülők sem tudnak megbírkózni a helyzettel.

Ez nem rosszindulat, hanem józan ész.

2022. szept. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
19%

38-40 év körülikén miért lenne késő szülnie. Van aki ilyen korban vállalja az első babát.


Az h Te ennyi idősen már úgy érzed h mindjárt klimaxolsz, a férjednek meg ki tudja mi baja (kapuzárási pánik 😂😅) a Te bajod. Ettől még mást nem kell leszólni.

Az egy évvel fiatalabb húga feltudja dolgozni a helyzetet?!

Nem sok észre vall ennyi marhaságot összehordani, egy olyan kamasz írása alapján, aki féltékeny egy totyogóra, mert most nincs kinyalva a feneke

2022. szept. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
64%

25.

Sajnos fogalmatlan vagy, én pedig szakember és tudom, hogy az ennyi idős nők már elkezdenek hormonálisan megbillenni.

A férfiak detto.

Mint látható a szerinted állítólag életük teljében levő csodaszülők nem tudnak megbírkózni a problémával, amit a besikeredett gyerek érkezése okozott.

Te pedig nem látsz túl az elkényeztetett kamasz vergődése fantáziádon.

Röhögcsélsz itt össze-vissza, de nem tudsz a való életről többet, mint egy kamasz.

2022. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Szakember létedre, mi több felnőtt létedre, gondolkodj el azon hogy hogy jössz ahhoz hogy így méltasd

"Nem sok észre vall a döntésük, hiszen a szülők sem tudnak megbírkózni a helyzettel."

egy idegen pár döntését, mindössze egy kamasz leírásából.

Szerinted nem tudnak vele megbirkózni.

Először is:

Honnan kellett volna előre látniuk hogy a gyerekeik hogyan viszonyulnak majd a testvérhez.

Másodszor: Magyarország alapján gondoltam d h nem birkóznak meg a dologgal?

Mert a 16 éves a gykra jött panaszkodni?

Hagyjuk már!

2022. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!