Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az irígységet ki lehet nöni?

Az irígységet ki lehet nöni?

Figyelt kérdés

11 év korkülönbség van két lánytestvér között. Már felnöttek. Családjuk van.

A nagyobb testvér rettenetesen irigy volt a kicsire gyerekkorukban. Talán a korkülönbség miatt, talán mert más apukátòl szülletett. Édesannnyuk egyformán szerette öket.

A nagytestvér ma, felnöttként, lekezelö és mindent tudni akar a húgáról. Szinte várja, hátha valami rossz hír jön felöle. Magáról viszont alig ír valami kézzelfoghatót. Csak mellékes dolgokat.

De ha találkoznak, igyekszik mindezt leplezni.

A hùg, gyerekként, és még azután is, sokáig nem hitte, hogy növére irígy. Csak most pár éve tünt fel neki.

Nem érti miért van ez, Mert amugy meg nagyon szereti a növérét.

El fog múlni valaha ez az irigység, kíváncsiság, lekezelö stílus?



2022. okt. 18. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nagy valószínűséggel nem.
2022. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Ezt gyerekként kellett volna a szülőknek kezelni...
2022. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem dontes kerdese, h ki hogyan viselkedik? Robotpilotan vagy, vagy tudatosan letezel?

Epp erre probaltam reflektalni, h felismerni a hibas viselkedest es modositani... Akar sajat maga is, ha pedig nem kepes, akkor szakember segitsegevel.

2022. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem valószínű.
2022. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

7-nek válasz.

Sajnos mindkettejük apja alkoholista volt és agressziv, szoval nem sok hasznuk volt belöle egyiköjüknek sem.

2022. okt. 18. 16:33
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Mitől múlna el? Az önző gyerek is önző felnőtt marad, az csak mese, hogy majd kinövi. Már csak arra áll rá az agya, egész életében úgy működött. Amúgy meg írod, hogy már felnőttek vagytok. Innentől nem értem mire nőné ki. Nyugdíjas korára?
2022. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

16 -nak.

Nekem már az is jó lenne. :/

2022. okt. 19. 08:01
 18/19 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszokat. :)
2022. okt. 19. 12:48
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
Áááh igen, nagyon sokan irigyek rám is, mert 60 milliós kocsit vettem, hát akkor maradjatok irigyek
2022. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!