Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreznél irigységet, haragot,...

Éreznél irigységet, haragot, ha egy rokonod kertes házzal, új autóval indítaná az életét, hitel nélkül?

Figyelt kérdés

Diplomaosztójára budai házat és egy A7-es Audit kapna a családtól.

A fővárosi árakkal gondolom mindenki tisztában van. Az autó induló ára 21 millió forint és ebben nincs benne semmilyen extra, vagy plusz felszereltség.


2022. ápr. 16. 18:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%

De miért kérdezel ilyen hülyeségeket?

Ez ma már a hányadik, extrém fikciód?

Ennyire unatkozol?

2022. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Igen, irigy lennék.
2022. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem lennék irígy.
2022. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
16%
Megutálnám.
2022. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Haverkodnék vele.
2022. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem érzem hülyeségnek a kérdést. Fikciónak sem fikció. Valakinek extrém, másnak nem az.

A kategóriában pedig még sosem kérdeztem. Keversz valakivel, 1-es.

2022. ápr. 16. 18:32
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Nem, mert ez az élet rendje. Van, akik rendelkeznek ezekkel a javakkal, és van, akik nem. Nincs min idegeskedni, mert neked nem azért nincsen, mert neki lett, ergo ő nem tőled vette el.


Más kérdés, ha egy üzleti kapcsolatban lennétek, és valamilyen úton-módon úgy húzná keresztbe a számításaidat, hogy a kft-ből kitúr, és a hirtelen jött siker miatt ő lesz egy jól jövedelmező cég tulajdonosa, te pedig nézheted a száradó festéket. Az más. Ez így semmi. Ezzel az erővel haragudhatnál minden emberre, aki nálad többet engedhet meg magának.

2022. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

Nem. Szerintem a rokonok nem azért vannak, hogy gyűlöljük őket. Ha már mindenáron gyűlölni akarnék valakit, akkor választanék egy random gazdag gyereket és gyűlölném azt, már ha bármi értelmét látnám a gyűlölködésnek.

Ez olyan, mint pl. én egy debella állat vagyok, az egyik rokonom lefogyott és gyönyörű vékony lett, most akkor utáljam? Dehogy utálom, mindig nézem, milyen szép, és örülök, hogy legalább neki sikerült, ha már én egy elefánt maradok egész életemben.


Ha a rokonod szülei ennyire pénzesek, akkor kérj tőlük tippeket, hogyan lehet meggazdagodni. Ha jó fejek akkor mondanak valamit, aminek hasznát veheted.

2022. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Rendben kérdező, értelek, elnézést, egyeske voltam 🙂.

(csak ma már volt valami elvont, extrém kérdés és a végére odafűzte kérdező , hogy tulképpen ez nem valós csak kitalálta de mi a vélemény róla)

2022. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
Igen irigykednék
2022. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!