Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen volt a nagytesó reakció...

Milyen volt a nagytesó reakciója amikor először látta a kicsit ?

Figyelt kérdés
Nálunk tavasszal érkezik a második baba. A kislányom akkor lesz 19-20 hónapos. Kíváncsi lennék azokra a válaszokra is akiknél ilyen pici a korkülönbség. Nagyon izgulok, mert egyenlőre neki még nem tudom elmagyarázni ezt.

2022. okt. 19. 21:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Vidd babácskák közé, hogy szokja őket. Vegyél neki lici baba utánzat babát. Én azt vettem a lányomnak. Kapott hozzá kicsi babakocsit, az ő volt ingecskéibe öltöztettem, pelenkát is kapott hozzá. Amikor a licit tisztába tettem, ő is babázott, meg segített nekem. Nem lesz könnyű, éreznie kell, hogy egy picit sem került hátrébb a sorban.
2022. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Baba-mama foglalkozásokra jártunk, Ringatósba, sok klf korú babával. ( 1-es vagyok)

Ott közelről ismerkedett csecsemőkkel, korabeliekkel, nem érte váratlanul a közelében a picur húga. 🙂

2022. okt. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ. :) Szerencsére amúgy imádja a többi gyereket. Olyan típus akit majd kiugrik a baba kocsiból ha babát/ gyereket lát. Múltkor a lidlbe egy hasonló korú ( most lesz 14 hónapos) kislánnyal ölelgették egymást. Meg otthon van egy két babája amit mindig a vállára tesz és úgy sétálgat vele. Viszont ezt amit mondtál megnézem és veszek is egyet meg kis babakocsit is. Úgyis arra gondoltam hogy már sétál és biztos eltologatná :) Próbálom majd megismertetni egy kisebb babával.
2022. okt. 19. 22:02
 4/22 A kérdező kommentje:
Nálunk is most lesz a faluba az első ilyen ringató foglalkozás. Már várom hogy kipróbáljuk :)
2022. okt. 19. 22:04
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Tündéri lehet. :)) Hát még ha majd kettecskén lesznek! :)))

Sok-sok boldogságot!

2022. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Biztos hogy jol fogja fogadni kevés a korkülönbség is :)
2022. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
Közöltem vele, hogy ne merje bántani a csecsemőt, mert akkor nagyon nagy baj lesz. A további reakció nem érdekelt. Nálunk még nem a gyerek parancsol.
2022. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Közöltem vele, hogy ne merje bántani a csecsemőt, mert akkor nagyon nagy baj lesz."

:-O

Amúgy szereted őt?

2022. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Igen, ezért nevelem. A majomszeret nem szeret.
2022. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

5 imádnivaló☺️ Már alíg várom hogy meglegyen a tesó. Köszönöm szépen.

Hát kedves 7-es nem tudom ez neked honnan jött hogy " nálunk még nem a gyerek parancsol" . Nyilván nálunk sem, de nem hiszem hogy bántaná a kicsit. Csak szimplán kíváncsian várom milyen lesz. Te meg már egyből a majom szeretettel jössz. Érdekes :D

2022. okt. 19. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!