Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog amit a húgom csinál? Nem lesz káros ez a túl sok sorozat nézés?

Figyelt kérdés
Tehát a húgom 14 éves, és mostanába nagyon sok sorozatot néz, tudni kell róla hogy komoly lány, màrmint a mai világba annak számít igazából, normális, tanul, igaz nem járkál sehova, elegge félős visszahuzodo, ha társaságba van nagyon zavarba tudd lenni, és nem igazán beszél másokkal, szeretné hogy "történjen" vele valami de nem igazán jonne sehova. Elkezdett nézni sorozatokat es igazából nagyon bele tudja magát élni, és folyamat azt kérdezgeti hogy "szerinted találni fogok én is ilyen fiút mint a filmben xy (belsőleg" tehát azzal tisztába van hogy ugyanolyan kinézetű fiút nem talál, meg full hasonló életet akkar, és ezeket mondja egész végig. Jó most nyilván nem olyan sorozatokat néz ahol ha pl az ember le ugrik a tizedikről azt kutya baja, hanem mostanaba ezt a Fogd a kezem című sozatot nézi (török sorozat) Tudni kell hogy Németországban élünk már régóta, tehát ide is jár suliba, itt azért több az esély ilyesmikre mert sok erre a török lengyel,kb minden nemzetiség megtalalhato, tehát tobb az esély hasonló fiút találni itt mint Magyarba, már ha a nemzetisegrol beszelunk. Visszont nemtudom nem túl káros ez? Oke neki ez volt/lett az ideálja (belsoleg) illetve külsőleg is de tisztaba van vele hogy teljesen ilyen kinézetű fiú nem létezik, mint a filmben a fő szereplő (Cenk) tudom hogy kislány még meg még annyi minden változhat csak igazából nemtudom..
2022. nov. 1. 22:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
19%

majd megunja és akkor mást fog csinálni napokig.

Én csak attól tartanék a helyében, hogy a NETFLIX féle ökörségek(propaganda) sémák beégnek az agyába és számára sok hülyeség teljesen magától értetődő lesz!

A TV -ben nem véletlen van korhatárhoz társítva minden műsor interneten meg bármit megnéz és e-miatt a jövőben nagyon sok selejtes ember lesz.

2022. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd már csórit. 14 évesen HP fanficeket írtam. Ne kelljen még szembenéznie a világ szarságaival.
2022. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%
Nem árt vele senkinek.
2022. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
7%
Régen az emberek közösen néztek TV -t és ha volt egy müsor amiben két fiú/lány csókolózott akkor vagy az anyu vagy az apu, mama, PAPA oda rakta a kislánya/kisfia szeme elé a kezét, hogy jelezze a gyereknek, hogy ez egy beteg dolog és nem követendő példa, de ma már minden NETFLIX féle sorozatban, filmben ezek az abnormális társadalmi értéktelenségek az alapnormák. Ezért probléma csak, hogy felügyelet nélkül nézi a húgod a sok hülyeséget mert tele töltik a fejét olyan mintákkal amik abnormális beteg emberré teszik.
2022. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
2. Hát pont ez az hogy ha meg nagyobb lesz egyszerűen nem fogja tudni felfogni a mai világot, már most ki van a korosztályátol de még a huszonévesektol is hogy mennyire gyerekesek meg idioták bár részben igaza van. Es ezert is parázok mert már most kezd depressziós lenni ez miatt hogy a mai vilagba allig ha leteznek olyan emberek mint a sorozatba. Olyan barátnoket akkar (belsőleg) mint az adott lány a filmbe de olyan nagyon ritka. Es felek hogy ezek miatt a dolgok miatt nem fog baratkozni masokkal.
2022. nov. 1. 22:22
 6/31 A kérdező kommentje:
4. Igazából a hugom nem Netflixezik, sima googlen nézi a sorzatot, es mivel ez egy török sorozat így még csokolozás sincs a sorozatba, csak arcra puszi maximum, más semmi olyat nem mutatnak ebbe a sorozatba tehát nemtudom ki látta már ezt a sorozatot de aki látta az tudja hogy ez egy full kulturált sorozat (en is lattam mar) lenyegebe amugy a szeretetrol a csaladrol meg az osszetartasrol szól ez a sorzat tesokrol, ami a mai vilagba amugy kajak ritka.
2022. nov. 1. 22:25
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen ez teljesen normális, hogy filmszereplökre akar hasonlítani, meg tetszik neki valamelyik pasi a sorozatból. Én ennyi idősen egy együttesből rajongtam az egyik tagért. De ez elmúlik és kis idő mulva már nem olyan pasit akar majd, mint ez a török színész, az én férjem se hasonlít a régi rajongásom tárgyára.
2022. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

"Hát pont ez az hogy ha meg nagyobb lesz egyszerűen nem fogja tudni felfogni a mai világot, már most ki van a korosztályátol de még a huszonévesektol is hogy mennyire gyerekesek meg idioták bár részben igaza van"


Ez a lelke miatt van, nem a kora miatt.

2022. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%

14 eves tini, hat mi mast csinaljon szerencsetlen? Sorozatot nez es almodozik, de fogadjunk, ha kocsmazna meg bebaszva hanyna szet otthon a szobadat kerdezo, az se tetszene.


Mit varsz egy 14 eves gyerektol? Pontosan azt csinalja, amit sok vele egykoru. Nincs ezzel semmi baj.

Inkabb ez, mint drogozas meg a pia, de persze kinek mi. Neked az lehet jobban bejonne, fasz tudja. Fura vagy.

2022. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
97%
4es, te meg beteg vagy. Ezerszer inkább azt tanulja meg, hogy normális a szerelem azonos neműek között is, mint a te ítélkező, beszűkült sötét világnézetedet. Tőled tiltanám a gyereket főleg.
2022. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!