Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog amit a húgom csinál? Nem lesz káros ez a túl sok sorozat nézés?

Figyelt kérdés
Tehát a húgom 14 éves, és mostanába nagyon sok sorozatot néz, tudni kell róla hogy komoly lány, màrmint a mai világba annak számít igazából, normális, tanul, igaz nem járkál sehova, elegge félős visszahuzodo, ha társaságba van nagyon zavarba tudd lenni, és nem igazán beszél másokkal, szeretné hogy "történjen" vele valami de nem igazán jonne sehova. Elkezdett nézni sorozatokat es igazából nagyon bele tudja magát élni, és folyamat azt kérdezgeti hogy "szerinted találni fogok én is ilyen fiút mint a filmben xy (belsőleg" tehát azzal tisztába van hogy ugyanolyan kinézetű fiút nem talál, meg full hasonló életet akkar, és ezeket mondja egész végig. Jó most nyilván nem olyan sorozatokat néz ahol ha pl az ember le ugrik a tizedikről azt kutya baja, hanem mostanaba ezt a Fogd a kezem című sozatot nézi (török sorozat) Tudni kell hogy Németországban élünk már régóta, tehát ide is jár suliba, itt azért több az esély ilyesmikre mert sok erre a török lengyel,kb minden nemzetiség megtalalhato, tehát tobb az esély hasonló fiút találni itt mint Magyarba, már ha a nemzetisegrol beszelunk. Visszont nemtudom nem túl káros ez? Oke neki ez volt/lett az ideálja (belsoleg) illetve külsőleg is de tisztaba van vele hogy teljesen ilyen kinézetű fiú nem létezik, mint a filmben a fő szereplő (Cenk) tudom hogy kislány még meg még annyi minden változhat csak igazából nemtudom..
2022. nov. 1. 22:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális amit csinál, az elérhetetlenért rajongani mindig is a tinik jellemzője volt. Én egy zenészbe voltam "szerelmes" az ő korában, anyukám egy filmszínészért volt oda kamaszként, a mamámnak egy regénybeli pasas volt az ideál. A forma változik, de a rajongás állandó a kamaszoknál.
2022. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
A húgod teljesen normális. Álmodozik, mint minden tini. Én ennyi idősen egy énekesbe voltam beleesve, magamban tervezgettem, hogyan fogunk találkozni, sőt, milyen lesz az esküvőnk. Azóta felnőttem, férjhez mentem - természetesen nem hozzá :D
2022. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Óóó édesem, de cuki vagy. Legidősebb gyermekként, két tesóval át tudom érezni, hogy mennyire aggódsz a húgodért, de jól tanul, nincs magatartási problémája. Szerintem nincs semmi baj azzal, ha ő így kapcsolódik ki. A rajongással meg végkép nem kell törődni. Én az ő korában mindig álmodoztam, persze mindig másról xD Hol Johnny Depp volt számomra a félisten, álmaimban meg a férjem, hol Bill Kaulitz énekelte csak nekem a Durch Den Monsun-t xD De olyan is volt, hogy az egyik haverom bátyuskájáért voltam oda meg vissza is. Ennek a kornak ezek a legszebb részei. Hallgasd meg, de ne szekáld emiatt.

Amúgy a húgom is ilyen “magának” való volt. Boldog párkapcsolatban él együtt a pasijával, aki kicsit sem hasonlít se Facundo Arana-ra, se William Levy-re xD szóval nyugi, tökre okés a kishölgy ;)

2022. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem artalmas, mivel a sorozatban bemutatnak egy X vilagot es te egy Y vilagban akarod ugyanezt elerni.

Mindent idealizalnak aki jo az jo aki meg nem az meg nem.

Nem igy működik a vilag aki jó az is tud rossz lenni és még néha a rossz is tud jót tenni.

Már olyan fiút keres aki a sorozatban is szerepel, már azt is elfogja várni, hogy úgy is viselkedjen majd ahogy ott látta.

Jó kis agymosás azt megkell hagyni.

Tesom szokott sorozatokat nézni, és azt vettem észre, hogy atveszi a viselkedési mintákat belőle.

Pld nézett egyet és az kb arról szólt, hogy minden részben veszekedtek.

Pld annyit mondott az egyik, hogy jóreggelt akkor a másik valaszolt és utana ment a veszekedés a semmiert emelt hangon mintha rendes üvöltözés.

Ő is ugyanugy mindenkinek nekiugrott semmiségek miatt ahogy a sorozatban, lecsengett a sorozat, ő is abbahagyta ezt a fajta viselkedést.

Most másat néz de ebben legalabb nyigodtan beszélnek nem veszekednek annyit.

Ő is nyugodtan beszél.

Fizetett agymosas.

2022. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
Mitől lett ilyen szorongó? Lehet, a testvére és a szülei túlságosan rátelepednek, még azt sem hagyják, hogy szegény szabad idejében azt tegye, ami jólesik neki, mert azt is meg akarják neki mondani, hogyan kapcsolódjon ki?
2022. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, persze, ha meg a Büszkeség és balítéletet olvasná, az lenne a baj, hogy ma sosem fog találni egy 19. századi úriember magának. Hadd álmodozzon, olyan jó az. Nem kell mindig letörni, tudja ő is, hogy mi az ábránd és mi a valóság, de attól még jól esik el elmerülni a képzelet világában, ennyi idősen főleg.
2022. nov. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
64%
Tinikent en is egy csomo szinesz fasziba bele voltam zugva. Mostanra csak a feherek erdekelnek. Majd megjon az o esze is, nyugi.
2022. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2022. nov. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha nézi a sorozatait, ha nem, a világ egyre elb@szottabb lesz, beleértve az elkövetkező generációkat (Mondom ezt 25 év alattiként), ez van. Legalább te ne b@szogasd, hadd nézze.
2022. nov. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%
Valami full konzervatív, családbarát sorozat, a 4-es idióta meg azon retteg, hogy bebuzul tőle a kiscsaj. Ennyire vagytok sötétek, agyhalott fideszes szerencsétlenek...
2022. nov. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!