Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog amit a húgom csinál? Nem lesz káros ez a túl sok sorozat nézés?

Figyelt kérdés
Tehát a húgom 14 éves, és mostanába nagyon sok sorozatot néz, tudni kell róla hogy komoly lány, màrmint a mai világba annak számít igazából, normális, tanul, igaz nem járkál sehova, elegge félős visszahuzodo, ha társaságba van nagyon zavarba tudd lenni, és nem igazán beszél másokkal, szeretné hogy "történjen" vele valami de nem igazán jonne sehova. Elkezdett nézni sorozatokat es igazából nagyon bele tudja magát élni, és folyamat azt kérdezgeti hogy "szerinted találni fogok én is ilyen fiút mint a filmben xy (belsőleg" tehát azzal tisztába van hogy ugyanolyan kinézetű fiút nem talál, meg full hasonló életet akkar, és ezeket mondja egész végig. Jó most nyilván nem olyan sorozatokat néz ahol ha pl az ember le ugrik a tizedikről azt kutya baja, hanem mostanaba ezt a Fogd a kezem című sozatot nézi (török sorozat) Tudni kell hogy Németországban élünk már régóta, tehát ide is jár suliba, itt azért több az esély ilyesmikre mert sok erre a török lengyel,kb minden nemzetiség megtalalhato, tehát tobb az esély hasonló fiút találni itt mint Magyarba, már ha a nemzetisegrol beszelunk. Visszont nemtudom nem túl káros ez? Oke neki ez volt/lett az ideálja (belsoleg) illetve külsőleg is de tisztaba van vele hogy teljesen ilyen kinézetű fiú nem létezik, mint a filmben a fő szereplő (Cenk) tudom hogy kislány még meg még annyi minden változhat csak igazából nemtudom..
2022. nov. 1. 22:05
1 2 3 4
 31/31 NTBS ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2022. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!