Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak, légyszi?

Most mit csináljak, légyszi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jóképű pasi, és ez miatt szoksor csúfolnak, leginkább csajok. Mivel nem vagyok egy agresszív állat ezért ugye inkább tűröm, de egy csaj folyamatosan cikizett és csúfolt. Van egy nővérem és megvédett a csajjal szemben, de most én érzem cikinek az egészet hogy miattam verekedett, most szerintetek ez normális?

Ezek után szerintetek a nővérembe is bele fognak kötni ez miatt?



2022. nov. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
100%

Meg kell tanulnod kiállni saját magadért, és megvédened magad!

Sajnos az élet sokszor nem habos torta leírtad, hogy nem vagy egy agresszív állat az okés de sajnos ha nem véded meg magad szomorú ezt leírni de szinte akkor mindenhol ki fognak veled kezdeni.

2022. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Egyes

Itt nem is arról van szó hogy nem tudom magam megvédeni, vagyis félig igaz, de pl fiúkkal szemben simán megvédem magam, azzal nincs is gondom, de egy lánnyal szemben nem megy. Gyakorlatilag sokkal nagyobb szájuk van, és megütni meg nyilván nem fogom őket. Pedig néha megérdemelnék, de na szóval értitek.

2022. nov. 7. 21:15
 3/42 H.B.Netta ***** válasza:
84%

Szerintem meg legyél büszke a nővéredre, hogy ilyen menő. A nővéreknek ez a sorsuk, hogy nővér tigrisként óvják a kisebbeket ;)

Hidd el ez így normális, nekem is van egy kis szaros húgom(29éves), meg egy kis szaros öcsém(26éves), mind a kettőért verekedtem és verekednék is, ha kell :) Biztos vagyok benne, ha egyszer neki lesz szüksége a segítségedre, akkor te is segíteni fogod, ahogy eddig is :)

Szerintem ezek után nem nagyon fognak a nővéreddel kötekedni :) Ha mégis, akkor te ott leszel neki :) A tesók tartsanak össze.

2022. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

"szoksor csúfolnak, leginkább csajok"

Akkor férfinak néznek, csak valami nem tetszik neki benned (talán az, hogy ők nem tetszenek neked?).

Majd kinövitek.

Miért kell a nővérednek megvédenie téged?

2022. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Hármas

Igen, persze hogy büszke vagyok rá, nem is ez a kérdés, hanem hogy nem e lesz ez miatt baja?

Szóval a csaj aki velem kötekedett ezután vele nem fog e ugyan úgy?

2022. nov. 7. 21:18
 6/42 anonim ***** válasza:
50%
Pasi? Max egy siránkozó kisfiú.
2022. nov. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy kérdező?


Állj ki magadért. Vagy csak szard le.


De a ki állásnál ne arra gondolj, hogy megüss egy nőt. Nőt nem bántunk soha.


Elég ha csak a szavaddal állsz ki mások ellen, de ameddig látják rajtad, hogy idegesít addig nem fognak leszállni rólad.


Valami általános vagy középiskolás lehetsz. Igaz?

2022. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 H.B.Netta ***** válasza:
49%
Hát biztos megszidják a suliban, mert “nem verekedéssel oldjuk meg a gondokat” címszó miatt, ha eléggé megverte a kötekedőt, akkor nem hiszem, hogy mer majd szívózni vele. Mondjuk nem tudom, milyen idősek vagytok?
2022. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

7

15 vagyok.


Igen tudom hogy álljak ki magamért, de lányokkal szemben nem megy, egyszerűen vissza szólni se tudok rendesen, ha valamit esetleg néha sikerül is, pillanatok alatt olyanokat szólnak vissza hogy csak még jobban lealáznak vele. Általába ugye a nagyszájú p.csák kötnek belém, azokkal meg nem tudok szócsatázni, esélytelen.

2022. nov. 7. 21:26
 10/42 A kérdező kommentje:

Nyolc


A nővérem meg a másik csaj 18.

2022. nov. 7. 21:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!