Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak, légyszi?

Most mit csináljak, légyszi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jóképű pasi, és ez miatt szoksor csúfolnak, leginkább csajok. Mivel nem vagyok egy agresszív állat ezért ugye inkább tűröm, de egy csaj folyamatosan cikizett és csúfolt. Van egy nővérem és megvédett a csajjal szemben, de most én érzem cikinek az egészet hogy miattam verekedett, most szerintetek ez normális?

Ezek után szerintetek a nővérembe is bele fognak kötni ez miatt?



2022. nov. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 11/42 H.B.Netta ***** válasza:
84%
Hát pedig édes kisszívem muszáj leszel megpucusodni :) Ha kell gyakorolj a nővéreddel, vagy olvasgass rap szövegeket, azokból lehet ötleteket nyerni. Mit szoktak neked mondani ezek a lányok? Lesznek itt srácok is akik szívesen adnak tippet, sok jó fej srác és hölgy van az oldalon :)
2022. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem ezt a világot, hogy miért jó belekötni a másikba...


Nem tudok jó ötletet adni ugyanis velem ilyen nem történt, de én a helyedbe magasról leszarnám. Nem kezdenék el balhézni mert még a végén te jössz ki belőle rosszul főleg úgy, hogy te vagy a fiú és ők a lányok...


Mindennap szivatnak? Milyen gyakorisággal? Rendesen megnehezíti az életedet?

2022. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

Tizenegy


Na ez az hogy tök változó dolgokat, egy egy valamire (ami állandó) nem nagy kunszt lenne vissza vágni, de sajna elég változatos a beszólogatásuk. De általában ilyen hogy nézel már ki, meg milyen béna vagy már stb.

2022. nov. 7. 21:35
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

"a nagyszájú p.csák kötnek belém"

És te foglalkozol velük?

Ez lehet a baj.

2022. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Tizenkettő


Hát sajna elég gyakran. És igen rendesen megkeserítik az életemet.


Kati53


Ezt a ne foglalkozz velük szöveget, tuti azok nyomják akikkel életükbe senki nem kötekedett.

Értem én hogy mázlista vagy, de nem mindenki az.

2022. nov. 7. 21:49
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nővéred megvédi magát. tök jó fej nővéred van, de azért nem hagyatkozhatsz mindig rá.
2022. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
97%

Mondj neki olyat amitől köpni-nyelni nem tudnak.


Pl.

Ő - De ronda vagy!

Te: - Az lehet, de akkora farkam van, hogy anyukád folyamatosan könyörög érte, igaz is, szólíts nyugodtan apunak

2022. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Tizenhét

Ez jó.

Csak az a baj hogy tuti olyat szólna vissza hogy én nem tudnék megszólalni.

De azért megjegyzem, köszi:)

2022. nov. 7. 22:07
 19/42 H.B.Netta ***** válasza:
100%

#17 xD 15 éves srácról van szó xD


Édeske nehogy ezt mond xD

Még ha igaz se xD

2022. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen azért kiállhatsz már amgadért.
2022. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!