Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak, légyszi?

Most mit csináljak, légyszi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy jóképű pasi, és ez miatt szoksor csúfolnak, leginkább csajok. Mivel nem vagyok egy agresszív állat ezért ugye inkább tűröm, de egy csaj folyamatosan cikizett és csúfolt. Van egy nővérem és megvédett a csajjal szemben, de most én érzem cikinek az egészet hogy miattam verekedett, most szerintetek ez normális?

Ezek után szerintetek a nővérembe is bele fognak kötni ez miatt?



2022. nov. 7. 20:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt így túlragozni, ha úgyse mersz vele szembeszállni, bőven elég ha ezek után csak annyit mondasz neki, hogy ha ekkora szád van beszéld meg a nővéremmel, gondolom kapott tőle rendessen, tuti visszafogja magát.
2022. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Darius- ***** válasza:
Igen belekotnek és emiatt te vagy a hibas, mert életképtelen vagy ebben a szituacioban.
2022. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!