Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 órakor vacsoráztam elég...

19 órakor vacsoráztam elég sokat ettem és most fáj a gyomrom mit csináljak hogy elmúljon? Légyszí ne azt írjátok hogy hánnyad ki!

Figyelt kérdés
2017. dec. 24. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aludj.
2017. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát most sajnos nem tudok
2017. dec. 24. 22:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy kis pohar bor segiti az emesztest
2017. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs otthon quamatel mini? Az pl gyomorgörcsre jó. De ha pl az epéd durrant be,mert sok zsírosat ettél,akkor inkább nospa, akár 2 szem. Ez utóbbi bármilyen simaizom görcsre jó. Ha egyik sincs, akkor próbálj enni egy kis háztartási kekszet pici tejjel.
2017. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagypapám ha elcsapta a gyomrát mindig egy fajta löttyöt ivott.

Szódabikarbóna+ecet+víz lényegében egy sima pogár szóda. Én is ittam már ezt és szinte azonnal elmulasztja a hasfájást.

2017. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg negyedszer is?
2017. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tarts otthon Neopampúr nevű gyógyszert, ha ilyen érzékeny vagy a bekajálásra. Ez egy enzim, ami segíti bontani az ételt. Gondolom nincs ilyesmid otthon. Igyál jó erős kamilla teát!
2017. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem cukorra csepegtetett sósborszesz szokta másodperceken belül megoldani a gondot. Gyerekkorom óta ezt használom, mint az egész család. Újabban cukor nélkül szoktam egy mini kortyot leküldeni, mert az egyszerűbb. Sósborszeszt minden kisboltban kapsz, még ünnep alatt nyitva tartóban is. Mindig tarts otthon belőle egy bontatlan kis üveggel az ilyen esetekre. Amúgy azt vettem észre, kisebb bőrragyákra, sebfertőtlenítésre is jól használható.
2017. dec. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Citromos víz
2017. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sétálj egy jót közben a sarkiban ígyál egy sört..
2017. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!