Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan esik rosszul a "nem...

Jogosan esik rosszul a "nem vagyok a pasid" beszólás, bármilyen programot szerveznék?

Figyelt kérdés

Nővéremmel 2 év van közöttünk, eddig nagyon jó kapcsolatunk volt. Az utóbbi időben viszont kicsit eltávolodtunk, ezt már nyáron is elmondtam neki... Hogy alig érdeklődik felőlem, ha én írok neki, általában a nap végén ír vissza, vagy másnap. Ha szerveztünk programot, vagy megbeszéltük, hogy elmegyünk ebédelni, aznap, pár órával előtte lemondta. Akkor azt mondta, hogy fontos a szórakozás is, de csak a munka és a párkapcsolat után... Nekem ez már akkor is fura volt, mert én sosem rangsoroltam ezt így, hogy a családommal, barátnőimmel csak azután foglalkozhatok, ha a barátomat letudtam.


Lényeg, hogy mindig én hívom mindenhová, aztán ha lemondja, sosem keres utána, hogy pótoljuk be, vagy valami. Meg ami rosszul esik, hogy többször vágta már a fejemhez, hogy ő nem a pasim, nem kötelessége velem időt tölteni. Pl. ha elhívtam, hogy utazzon velem, vagy ma is kérdeztem, megnézzük-e a karácsonyi vásárt. Annyit válaszolt, hogy "nem vagyok a pasid". Pedig minden évben kimentünk eddig... Régen mindent megbeszéltünk, egész nap írogattunk egymásnak, most meg pl. azt is utólag mondta el, mikor már aláírták a szerződést, hogy vett egy lakást.

Azért fáj ez tényleg, mert eddig kb. a legjobb barátnőm is ő volt egyben, most meg hetente kétszer, ha beszélünk 3 mondatot.


Meddig tepernétek a helyemben, ha mindig nektek kell érdeklődni, mindig ti hívjátok a másikat mindenhová?


2022. nov. 19. 16:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
64%

Én megértem a kérdezőt. Eddig a legjobb barátnője volt, csomót együtt voltak, most meg egy pasi miatt semmi.

Én elkapnám valamikor egy őszinte beszélgetésre. Elmondanám, hogy nekem ez szarul esik és nem érted az okát, mert korábban nem ilyen volt es nem volt ez a "nem vagyok a pasid" duma, mert te nem is a pasidat hívod, hanem a tesódat. Ha akkor megint elkezdi rád terelni az egészet, hogy te akarsz túl sokat stb, akkor ez sajnos most ennyi, nem nagyon tehetsz többet. Sok nő fordul ki magából egy fickó miatt,lehet, hogy ez még oltja is, hogy nemár, ne hagyd a húgodat rád telepedni.

2022. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező, neked pszichológus kéne. Azt írod, a haverokkal nem akarsz annyira nyílt lenni, azért kéne a tesód társasága, közben meg kiteregeted itt a dolgaidat kérdezés nélkül.

Sejtem, miért nem akar pátyolgatni a nővéred.

2022. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
29%

Na jó!

Feltettél egy kérdést. Leírtuk h mit gondolunk, de neked igazából megerősítés kellett volna csupán.

Mi vagyunk értetlenek, közben egyszer arról zagyválsz h csak időtöltést várnál, aztán azt mondod h olyan dolgokat csak vele tudsz megbeszélni.

Szerintem ő is pont úgy van mint itt a válaszolók. Nem tudja h mit akarsz "már megint"

2022. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert itt nem ismer senki, és a dolgaimnak körülbelül az 5%-át írtam le? Ide komolyan ennyi megkeseredett, kötekedő ember jár unalmában?
2022. nov. 19. 18:40
 45/67 anonim ***** válasza:
28%
De basszus, egyrészt az 5%-ot se kérdezte senki, csak neked már az idegen emberek sajnálata is jó lenne, csak valaki veled foglalkozzon végre.
2022. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Igen, mert az egyik nem zárja ki a másikat! Nem úgy alakul ki valakivel szoros kötődés, hogy 0 a találkozás, beszélgetés... Attól, mert elmegyünk karácsonyi vásározni, még aznap, vagy megbeszélhetem vele azt is, ami a problémám.

Nektek komolyan sosem volt ennyire közeli kapcsolatotok senkivel, csak a párotokkal?

2022. nov. 19. 18:41
 47/67 anonim ***** válasza:
64%
Imádom, hogy ha valaki egy gyereket vállal, azzal csesztetik, hogy majd magányos lesz (tőlem is rendszeresen megkérdezték, hogy nem nagyon rossz-e hogy nincs testvérem), ha pedig az egyik gyerek lesz*rja a testvérét minden ok nélkül, az teljesen természetes.
2022. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Nem, nem kérdezte senki, csak kaptam valamelyik EQ 0-tól, hogy mit akarok én a testvéremtől, akadjak le róla, majd ha valami komoly gondom lesz, vagy az árokban fekszem, akkor keressem.
2022. nov. 19. 18:43
 49/67 anonim ***** válasza:
22%
Valószínűleg pont az a baja, hogy állandóan a bajod akarod fújni neki, nem az, hogy vásárolni akarsz vele. Kurvára sok lehetsz neki, nézd meg, itt is hány választ írtál, szerintem most erre is totál rápörögtél.
2022. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
28%

Még mindig nem érted h ő pontosan tudja h a vásározgatás lényege az h te kiöntsd a szívedet?!

Ezt pedig nem akarja!

De tudjuk itt mindenki hül. e csak te vagy helikopter

2022. nov. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!