Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a sógornőmet, elmondjam...

Utálom a sógornőmet, elmondjam neki, hogy öcsém a múlthéten megcsalta őt a diszkóban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 02:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Jó kis csapat vagytok, nem mondom. Ha utálod akkor el ne mondd, éljen csak egy ilyen szeméttel, mint az öcséd!
2022. nov. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%
Hogyha nekem ezt egy olyan ember mondaná, aki utál, szembe is röhögném, mert azt hinném, csak szét akar marni bennünket.
2022. nov. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy, tíz? Azokra jellemző hogy letojják mekkora kárt okoznak másoknak... nyilván az öcsédet is utálod, meg a családodat is utálod, de hogy nekik elegük lesz a pofádból, az biztos. Az megvan hogy nem a csajt járatod le, hanem azt bizonyítod hogy a testvéred egy hulladék ember?
2022. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
16%
Ha igaz, akkor igen. Fotód nincs róluk?
2022. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim válasza:
89%
Ha az öcsédet utálod akkor mondd el. A csajnak még lehet hogy jót is tennél ezzel.. Én régebben elmondtam egy haveromnak hogy megcsalta a barátnője. Biztosra tudtam hogy igaz de bizonyítani nem tudtam. A csaj tagadta, haver neki hitt és azóta nem nagyon beszél velem. Én csak jót akartam neki ezzel. Ritkán tud jól kijönni egy ilyen helyzetből az ember.
2022. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szarik az egészbe, csak bántani akarja a csajt. A tesója meg egy félrekúrós ge.ci.. Igen, mondd el, hátha normális palit fog ki a csaj normális családdal, nem ilyen debil bandát minta tietek.
2022. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
77%
Kéretlenül nem lefetyelünk bele senki szexuális életébe. Különösen csak közvetett bizonyítékokkal meg pláne.
2022. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a sógornőd is utál.

Ha nem, ezek után fix, hogy meg fog utálni, mint a szart- és valahol jogosan is.


De gondolom az öcsédet is utálod...szép ember lehetsz baszki

2022. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Mondd el micsoda igénytelen himrbanc a tesód
2022. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne a teljes, szép élet titka? Mindenki a maga dolgával foglalkozna.
2022. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!