Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ezek után megtűrni a családban...

Ezek után megtűrni a családban a sógornőmet?

Figyelt kérdés

A bátyám felesége és az én párom össze szűrték a levet a hátunk mögött...Dupla pofont kaptam, nemcsak megcsalt, de családon belül.

A bátyám viszont tegnap közölte, hogy ő ad még egy esélyt a házasságuknak, és megbocsájt a feleségének. Az ő élete, úgyhogy fogadjam el. De én nem tudom elfogadni, hogy ugyanúgy a család része marad és találkoznom kell vele, mert folyton arra emlékeztet, ami történt, én pedig túl akarom tenni magam rajta, de így hogy?



2022. okt. 8. 18:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Ti elváltatok?
2022. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
A család többi tagjával mi a helyzet? Lehet hogy a bátyád megbocsát, neked nem kell egyáltalán eltűrni, de gondolom ezek után nem sok közös családi összejövetel lesz amin meg kell jelennie ennek a ringyónak. Egyébként miért lenne a család része? Ki az aki ezek után még így gondol rá?
2022. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Mi nem voltunk házasok, de szakítottunk, igen.


Nyílván mindenkinek meg van róla a véleménye, de a bátyám miatt mindenkinek muszáj eltűrnie.

2022. okt. 8. 18:40
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mennék oda, ahol ez a nő van. Addig biztos nem, míg túl nem vagyok rajta.
2022. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
99%

Nem kell találkozni, szervezze úgy a család hogy nem vagy ott amikor ők.

Sok erőt és kitartást kívánok!

2022. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Szanalmasan gyenge ember a batyad.
2022. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom.. . Mi lesz , ha együtt maradnak még 20-40 évig s lesz 2-3 gyerekük is? Előbb utóbb családtagnak fogod ismét tekinteni. Kebel barátnők nem lesztek . De ez van.
2022. okt. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Ha neked el kell fogadni, hogy a bátyád megbocsát a feleségének, akkor ő is fogadja el, hogy te viszont nem szívesen találkozol vele.
2022. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
O nyug9dtan maradjon veke, mert valoban az o dolga. Az, hogy kitepem a hajat, pedig az enyem. Remelem o is tiszteletben tudja tartani az en hozzaallasomat. Rihe rongy.
2022. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Valamit tudhat a csaj! XD Mindig az ilyen kell a férfiaknak! Az a minimum hogy nem találkozol velük...
2022. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!