Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Becsapott nagyon durván a...

Becsapott nagyon durván a bátyám. Ezek után hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Én 19 éves fiú vagyok, ő 27 éves férfi. Van karrierje, felesége, kisgyereke.

Én Budapesten lakom, egyetemista vagyok, ő Győrben. Mi mindketten Székesfehérváron nőttünk fel.

Ezeket azért írom le, hogy teljesen legyen a kép.

Bátyám igazából sosem törődött velem. 14 éves koromban lebetegedett anya, bátyám ekkor már nem lakott otthon, én ápoltam sokat anyát. A betegség ráment anya pszichéjére így apával közösen neveltek, hiszen szüleink elváltak.

Néha felhívott ekkoriban a testvérem hogy mivan, ígért fűt és fát, nem teljesült belőle semmi. Tudta jól 16-17 évesen milyen nehéz nekem, nem keresett, sőt ha keresett akkoris eloadta hogy legyek tisztelettudó anyuval, én éltem a beteg anya mellett nem ő.

Mostanság keresett, de csak anyu miatt hiába mondom neki hogy keresse ő nem vagyok postás, és 50km van köztünk nem érti meg.

Karácsonyt vele akartam tölteni. Megígérte hogy autóval eljön értem, december közepén. Nos, tegnap felhívtam már az volt hogy menjek vonattal Győrbe de nem tudja mikor így majd visszahív. Nem hívott. Most egyedül karácsonyozom, rosszul esik, hiszen egy bátyám van jó kapcsolatot kaptam vele, erre átvágott.

Gondolkodom hogy szembesítsem egy SMS formájában hogy milyen szarul esett vagy csak tiltsam le mindenhonnan...



2022. dec. 25. 14:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Magyarul sohasem volt jó a kapcsolat, neki saját családja van, stb.

Szállj le róla.


Én 33 vagyok, nem tartom a kapcsolatot az öcsémmel, mert nem látom értelmét, az égvilágon semmi közös nincsen bennünk. Bár én nem is kamuzom be neki, hogy jöhet karácsonyra, mert nem jöhet.

2022. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Néha szokott keresni. Akkor vagy mivan anyuval vagy hogy vagy és mivan anyuval.
2022. dec. 26. 12:37
 23/25 A kérdező kommentje:
De szerintem letagadom innentől. Köszönöm a válaszokat.
2022. dec. 26. 12:37
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Legközelebb ha kérdezi, mi van anyuval, mondd azt neki, hogy anyunak nem tetszett, hogy hazudtál a karácsonnyal kapcsolatban.
2022. dec. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%
Cséry Szabolcs a nővérét csapta be.
2023. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!